Haber Arşivi

İSTANBUL SANAYİ ODASI (İSO) İKİNCİ 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞUNU AÇIKLADI.

  • 19.07.2022
  • bozuyuktso

KONU HAKKINDA AÇIKLAMALARDA BULUNAN BOZÜYÜK TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ŞU DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU.

“İstanbul Sanayi Odası'nın tüm ülke çapında yaptığı Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2021 araştırmasında ilçemizde faaliyet gösteren  Midal Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş., Demirer Kablo Tesisleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Panel Radyatör Sanayi ve Ticaret A.Ş  firmalarımızın yer alması Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizleri memnun etmiştir.

Her yıl İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu listesinde Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odamıza kayıtlı ağırlıklı olarak üretim faaliyeti ilçemizde bulunan on (10) firma yer almıştı. Yine Türkiye’nin En Büyük İkinci 500 Sanayi Kuruluşu listesinde Odamıza kayıtlı (4) firma yer aldı.

Bu yıl 2021 listesine odamız merkez üyeliği bulunan Midal Kablo, Demirer Kablo, Panel Radyatör ile birlikte şubeleri bulunan Özdilek Ev Tekstil firması İkinci 500 Sanayi Kuruluşu listesinde yer almıştır.

Bugüne kadar üretimleri, istihdamları ve Ülke Ekonomisine sağladıkları Katma Değer ile Odamız Üyesi olmalarından gurur duyduğumuz firmalarımıza teşekkür ederiz.

SAYGILARIMIZLA

 

BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BUĞRA LEVENT

 

19.07.2022
BOZÜYÜK
TİCARET VE SANAYİ ODASI

  • İSTANBUL SANAYİ ODASI (İSO)  İKİNCİ 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞUNU AÇIKLADI.
  • İSTANBUL SANAYİ ODASI (İSO)  İKİNCİ 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞUNU AÇIKLADI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç