Haber Arşivi

35. AHİLİK KÜLTÜRÜ HAFTASI FAALİYETLERLE KUTLANDI

  • 14.09.2022
  • bozuyuktso

Bilecik Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü öncülüğünde Şeyh Edebali Türbesi’nde, kutlanan etkinliklere; Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Bilecik Cumhuriyet Başsavcısı Burak Olgun,Bilecik İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, Bilecik Ticaret İl Müdürü Şinasi Balta, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Veli Çelik, Bilecik Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Halit Gölcan, Kurum Müdürleri ve birçok davetli katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kutlamada protokol üyeleri tarafından günün anlam ve önemine dair konuşmalar yapıldı. Kutlamaların devamında halk oyunları gösterileri “Şed Kuşatma” canlandırılmasının ardından;
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası ile Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasının katılımcılara “Ahi Pilavı” ikramı ile program son buldu.

Değerli Üyelerimize.., Basın Kuruluşlarımıza ve Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla..,

  13.09.2022
  BOZÜYÜK
TİCARET VE SANAYİ ODASI
  • 35. AHİLİK KÜLTÜRÜ HAFTASI FAALİYETLERLE KUTLANDI
  • 35. AHİLİK KÜLTÜRÜ HAFTASI FAALİYETLERLE KUTLANDI
  • 35. AHİLİK KÜLTÜRÜ HAFTASI FAALİYETLERLE KUTLANDI
  • 35. AHİLİK KÜLTÜRÜ HAFTASI FAALİYETLERLE KUTLANDI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç