Haber Arşivi

BOZÜYÜK TSO EĞİTİM YARDIMI GERÇEKLEŞTİ.

  • 19.01.2021
  • bozuyuktso

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası aracılığı ile İlçemizde ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırılmak üzere Milli Eğitim Müdürlüğüne 60 Tablet Bilgisayar yardımı gerçekleştirildi.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından hayata geçirilen “#tobbküçükparmaklar” projesi kapsamında odalar ve borsalar ihtiyaç sahibi öğrencilere 81 ilde 30 bin klavyeli tablet hediye ediyor.

 

Bu kapsamda Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası olarak İlçemizde Eğitim alan başarılı ve ihtiyaç sahibi 60 öğrenciye ulaştırılmak üzere Tablet Bilgisayarlar  Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

 

Bozüyük Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen programda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Demir, Oda Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Yönetim Kurulu Üyesi A. Murat Köftecioğlu, Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Tetik ve Mehmet Orhan ve Oda Genel Sekreteri Bedri Öztürk bulundular.

 

Başkan Buğra Levent, “Bugünün küçük parmakları bir gün Türkiye'nin geleceğine imza atacaklar. Bizler de Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası olarak geleceğin umudu olan değerli öğrencilerimize güveniyor ve inanıyoruz” dedi.

 


Değerli Üyelerimize.., Basın Kuruluşlarımıza ve Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla.

 

                                                                                                           19/01/2021

           BOZÜYÜK
       TİCARET VE SANAYİ ODASI

BOZÜYÜK TSO EĞİTİM YARDIMI GERÇEKLEŞTİ.
BOZÜYÜK TSO EĞİTİM YARDIMI GERÇEKLEŞTİ.