Haber Arşivi

BOZÜYÜK TSO VE TOBB MEYBEM A.Ş. MOTORLU KARA TAŞITLARI ALIM SATIM SORUMLUSU SINAVLARINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

  • 12.02.2021
  • bozuyuktso

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik Belgelendirme A.Ş. tarafından yürütülen mesleki yeterlilik belgesi sınavları yapılmaya devam ediyor.

 

Daha önce Ahşap Kalıpçı, Betonarme Demirci, Sıvacı, Isı Yalıtımcı, Seramik Kaplamacı gibi Mesleki Yeterlilik Sınavlarını gerçekleştiren Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası, Resmi Gazete’de 13 Şubat 2018 tarihinde yayımlanan yönetmelik ile 2. el motorlu araçlar Ticareti yapan veya bundan sonra yeni iş yeri açacak olan Oto Galeri sahiplerine yönelik “Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavını” gerçekleştirdi.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent Emlak Danışmanlığı, Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu ve diğer meslekler içinde belgelendirme sınavlarının devam edeceğini belirtti.

 

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM A.Ş. tarafından düzenlenen Motorlu Kara Taşıtları Alım ve Satım Sorumlusu Mesleki Yeterlilik Belgesini almak için müracaat eden 31 kişinin, yazılı ve uygulama sınavı ise İris Marmara İş Sağlığı ve Güvenliği Limited Şirketinde oluşturulan sınav alanında yapıldı. Sınavda  MEYBEM değerlendiricisi Tahsin ÇÖREZ görev aldı.

 

Değerli Üyelerimize.., Basın Kuruluşlarımıza ve Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla..,

 

  12.02.2021
  BOZÜYÜK
TİCARET VE SANAYİ ODASI

BOZÜYÜK TSO  VE TOBB MEYBEM A.Ş. MOTORLU KARA TAŞITLARI ALIM SATIM SORUMLUSU SINAVLARINI GERÇEKLEŞTİRDİ.