Haber Arşivi

IV. Liderlik Akademisi ve Yönetim Kongresi

  • 11.09.2023
  • bozuyuktso

Sayın İlgili,

IV.Liderlik Akademisi ve Yönetim Kongresi,Silifke Ticaret ve Sanayi Odasıtarafından 24-26 Kasım 2023 tarihlerinde Acapulco Resort & Convention Hotel, Girne-KKTC‘de; TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Toros Üniversitesi, Çağ Üniversitesi, Mersin Deniz Ticaret Odası, Burdur Ticaret Borsası, Aksaray Ticaret Borsası, Kıbrıs Türk Ticaret Odası, Kıbrıs Türk Sanayi Odası, Kıbrıs Türk Girişimci Kadınlar Derneği ve International Journal of Commerce, Industry and Entrepreneurship Studies katkılarıyla gerçekleştirilecektir.


Liderlik Akademisi, iş dünyasının sahadaki temsilcileri ile teorik bilginin aktarımını üstlenen akademisyenlerin bir araya geldiği, bilgi ve deneyim aktarımı ile etkileşimin gerçekleştiği bilgi şölenidir ve bu doğrultuda atılmış ülkemizin en önemli Üniversite-Sanayi İşbirliği adımlarından birini oluşturmaktadır.

Liderlik Akademisi’ne, TOBB’a bağlı Oda ve Borsaların Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları, Meclis Üyeleri, Kadın/Genç Girişimci Kurulları, Genel Sekreterler, Akreditasyon Sorumluları ve Oda-Borsa personeli ile girişimciler ve işletme yöneticileri katılım sağlamaktadır. Ayrıca, Liderlik, Girişimcilik ve Yönetim öncelikli olmak üzere Sosyal Bilimler alanlarında çalışma yapan bilim insanları özgün çalışmaları ile katılım sağlamakta, sunulan sözlü bildiriler ulusal ve uluslararası düzeyde akademik yayına dönüştürülmektedir. Liderlik Akademisi bünyesinde sunulan eğitim ve faaliyetler konuya ilgi duyan tüm iş insanlarının ve kişisel gelişimine önem veren tüm bireylerin katılımına açıktır.
Bilgilerinize sunulur.

Saygılarımızla.

 

  • Etkinlik Tarihi: 24-26 Kasım 2023
  • Etkinlik Yeri: Acapulco Resort & Convention Hotel / Girne-KKTC
Detay Program için :IV. Liderlik Akademisi & Yönetim Kongresi | 24-26 Kasım 2023 | Girne / KKTC 
  • IV. Liderlik Akademisi ve Yönetim Kongresi

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç