Haber Arşivi

05
2.İNÖNÜ ZAFERİ'NİN 96. YIL DÖNÜMÜ ANISINA METRİSTEPE YÜRÜYÜŞÜ

2.İNÖNÜ ZAFERİ'NİN 96. YIL DÖNÜMÜ ANISINA METRİSTEPE YÜRÜYÜŞÜ 9 NİSAN 2017 PAZAR GÜNÜ GERÇEKLEŞECEKTİR.

[Devamını oku...]

03
İNSAN KAYNAKLARI VE ORGANİZASYON EĞİTİMİ İLE SOSYAL GÜVENLİK YASASI EĞİTİMİ HK

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen Gelecek için Kayda Değer (GEKAD) Projesi kapsamında   Yönetim, İnsan Kaynakları ve Organizasyon Eğitimi    ile   Sosyal Güvenlik Yasası Eğitimi   konulu 2 adet kurumsallaşma eğitimi düzenlenecektir.

[Devamını oku...]

24
TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU

 TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun annesi Solmaz Hisarcıklıoğlu Hanımefendinin vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz, merhumeye Allah’tan rahmet,  tüm HİSARCIKLIOĞLU ailesine Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası adına başsağlığı dileriz.

[Devamını oku...]

22
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ DEVLET ESKİ BAKANIMIZ BAHATTİN ŞEKERİ ZİYARET ETTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri ilçemizde uzun süre siyaset dünyasının renkli kişiliklerinden olan tanınmış iş adamlarımızdan Devlet eski Bakanı Sayın Bahattin Şeker’i makamlarında ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

21
GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ İŞLEMLERİ VE OSB YER TAHSİSİ HK

Bozüyük Lojistik Merkez ile eş zamanlı olarak Odamızca açılması talep edilen Gümrük Müdürlüğü için İthalat ve İhracat faaliyetleri ve Lojistik hareketliliği olan üyelerimizin bu işlemlerini bölgemizden yapmaları...

[Devamını oku...]

20
BOZÜYÜK TSO ÜYELERİNE TS EN İSO 9001: 2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ VERİLDİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ve TSE (Türk Standartları Enstitüsü işbirliği ile düzenlenen “TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi” 16-17 Mart 2017 tarihinde Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilmiştir.

[Devamını oku...]

15
BOZÜYÜK’TE OKUL SANAYİ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Bozüyük’ de bazı sanayi kuruluşları ile meslek liseleri arasında meslek liselerinin iyileştirme, geliştirme çalışmaları ve işletmelerin AR-GE birimleri ile ortaklaşa çalışmalar ve projeler yürütülmesi amacıyla okul-sanayi iş birliği protokolü imzalandı.

[Devamını oku...]

14
BOZÜYÜK TSO ÜYELERİ 2017 UNICERA SERAMİK BANYO MUTFAK FUARINA KATILDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri ile UNICERA Seramik Banyo Mutfak fuarına katılım sağladı.

[Devamını oku...]

09
LOJİSTİK SÜRECİNDE DÖKÜMANTASYONUN SADELEŞTİRİLMESİ HK
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 01.03.2017 tarih ve 3651 sayısı ile tarafımıza ilettiği yazıda, taşımacılıkta operasyonel verimliliği engelleyen en önemli faktörün ağır dökümantasyon olduğu, lojistik tüm kademelerinde kullanılan belgelerin azaltılarak sadeleştirmenin yapılması gerektiği belirtilerek bir çalışma yapılmasına ve özel sektörün konuya ilişkin görüşlerinin alınmasına karar verildiği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

08
DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI.

08 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününde Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Bozüyük Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli, İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Hülya ESEL...

[Devamını oku...]

Sayfa 7 / 86İlk   Geri   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  İleri   Son