Haber Arşivi

05
BOZÜYÜK TSO GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ

Rahmet ve Bereketin Bol Olduğu, Nefsin Terbiye Edildiği ve Dayanışmanın Güçlendiği Mübarek Ramazan Ayı Dolayısı ile Düzenlediğimiz Geleneksel Odamız İftar Yemeğine Teşrifleriniz Bizleri Onurlandıracaktır.

[Devamını oku...]

01
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN İFTAR YEMEĞİ

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Olarak Bozüyük Belediye Başkanlığı’nın Organize ettiği Bozüyük’te bulunan yardıma muhtaç 600 kişiye iftar yemeği verildi.

[Devamını oku...]

26
BOZÜYÜK TSO ÜYELERİ 2017 TÜYAP YAPI FUARINA KATILDI.

24 Mayıs – 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleşen TÜYAP fuar organizasyonuna 26.05.2017 Cuma günü Odamız Üyesi olan 20 katılımcı ile ziyaret etme imkanı bulduk.

[Devamını oku...]

24
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ ANKARA ÇİMSE İŞ GENEL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİLER.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri Ankara'da Çimse İş Genel  Başkanı  Sn:Zekeriye NAZLIM ile Çimse İş Genel Sekreteri Hasan EMER’i makamlarında ziyaret ettiler .

[Devamını oku...]

23
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ TOBB 73. GENEL KURULUNA KATILDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Ankara’da düzenlenen 73. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Kurulu’na katıldı.

[Devamını oku...]

22
BOZÜYÜK OSB İKİ ADET SONDAJ KUYUSUNUN FAALİYETE ALINMASI İŞİ İLANI

BOZÜYÜK ORGANİZA SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI'NIN 17.05.2017 TARİH VE 162 SAYISI İLE ODAMIZA İLETTİĞİ YAZIDA BOZÜYÜK OSB DE İKİ ADET SONDAJ KUYUSUNUN FAALİYETE ALINMASI İŞİ İHALESİNİN

[Devamını oku...]

18
BOZÜYÜK TSO  MALİ KURULUŞLAR MOBİLYA VE EV EŞYASI  GRUP TOPLANTILARI YAPILDI  SÜRÜCÜ KURSU ARAÇLARINA ÖTV İNDİRİMİ İSTİYORUZ

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Oda Hizmet Binasında geniş katılımlı Meslek Grupları Toplantıları Devam ediyor.

[Devamını oku...]

18
YAPI, İNŞAAT MALZEMELERİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI

YEM Fuarcılık A.Ş. tarafından hazırlanan  Yapı,İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı, 24-27 MART 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

16
OTELLER VE LOKANTACILAR İLE MOBİLYA EV EŞYALARI MESLEK GRUPLARI GENEL TANITIM VE İSTİŞARE TOPLANTISI

SAYIN ÜYEMİZ,

ODAMIZ YENİ HİZMET BİNASINDA 18 MAYIS 2017 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 17:00 DA GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ GENİŞ KATILIMLI OTELLER VE LOKANTACILAR İLE MOBİLYA EV EŞYALARI MESLEK GRUPLARI GENEL TANITIM VE İSTİŞARE TOPLANTISI...

[Devamını oku...]

16
İNŞAAT SEKTÖRÜ SIKINTILARINI  İLÇE KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKANI İLE PAYLAŞTI

Bozüyük İlçe Kaymakamı Sayın Hasan Yaman ve Belediye Başkanı Sayın Fatih Bakıcı’nın katılımları ile Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası’nın İnşaatçılar Meslek Grubu Genel Tanıtım ve İstişare toplantısı 15 Mayıs 2017 Pazartesi günü Odamız yeni hizmet binası konferans salonunda gerçekleşti.

[Devamını oku...]

Sayfa 8 / 90İlk   Geri   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  İleri   Son