Haber Arşivi

07
TOBB ŞUBAT AYI MEVZUAT BÜLTENİ
TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN ŞUBAT AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

05
BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI DR.FARUK ÖZLÜ BİLECİK  ZİYARETİNDE İŞADAMLARI İLE BİR ARAYA GELDİ.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda 05 mart 2017 Pazar günü Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Faruk Özlü tarafından düzenlenen toplantıda Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buğra Levent, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları...

[Devamını oku...]

01
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE  BİLECİK İŞKUR MÜDÜRLÜĞÜ  İŞKUR HİZMET MERKEZİ PROTOKOLÜNÜ İMZALADI.

Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Odamız arasında İŞKUR hizmetlerinin sunumuna ilişkin protokol imzalandı. Protokol kapsamında, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde ‘’İŞKUR Hizmet Noktası’’ oluşturulacaktır. İş arayanlar ve işverenler İŞKUR hizmetlerine ait başvuruları Odamız bünyesinde faaliyet gösterecek olan ‘’İŞKUR Hizmet Noktasına’’ yapabileceklerdir.

[Devamını oku...]

01
BİLECİK TSO YÖNETİCİLERİ  ODAMIZI ZİYARET ETTİLER.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri Odamız Yöneticilerini ziyaret ederek Yeni Hizmet Binamızın hayırlı olması dileklerinde bulundular.

[Devamını oku...]

01
MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı üzerine işsizliğin azaltılması ve istihdamın artırılması hedeflerine yönelik olarak ''Çalışma Hayatında Milli Seferberlik'' programı kapsamında istihdam teşvikleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.

[Devamını oku...]

23
UNICERA 2017 SERAMİK BANYO MUTFAK FUARI

İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından hazırlanan  Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera Fuarı, 08-12 MART 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNREXPO- / İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

22
TAŞIT UYGUNLUK BELGESİ HK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 17.02.2017 tarih ve 2974 sayısı ile Odamıza ilettiği "Taşıt Uygunluk Belgesi" hakkındaki yazısı ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

22
TÜRKİYE-MACARİSTAN TİCARETİ GÖRÜŞ TALEBİ HK.

Türkiye-Macaristan Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 5. dönem toplantısı'nın Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Faruk Özlü ile Macaristan Dışişleri ve Ticaret Bakanı Sn. Peter Szijjarto eşbaşkanlığında 2-3 Mart 2017 tarihinde Ankara'da yapılmasının öngörüldüğü belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

22
YERLİ MALI ALIMININ ÖNCELİKLENDİRİLMESİ HK

T.C. Bilecik Valiliği Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü'nün 13.02.2017 tarih ve 89 sayısı ile tarafımıza iletilen yazısında İhalelerde Yerli Malı kullanımının önceliklendirilmesi belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

22
COSME 2017 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI

KOSGEB Başkanlığı'nın, COSME Programının 2017 yılı Çalışma Programı ve çerçevesinde proje teklif çağrılarına ilişkin bilgileri bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

Sayfa 8 / 86İlk   Geri   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  İleri   Son