Haber Arşivi

14
SGK ARSA SATIŞ İLANI

T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI BİLECİK SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE TARAFIMIZA İLETİLEN SATIŞ İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

10
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI AÇILIŞI VE  VERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası yeni hizmet binası açılışı Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent Tüfenkci ve TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılımlarıyla gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

03
BOZÜYÜK TSO HİZMET BİNASI AÇILIŞ VE VERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ

Gümrük ve Ticaret Bakanı Sn. Bülent TÜFENKCİ ve TOBB Başkanı Sn. M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun Katılımlarıyla Gerçekleştireceğimiz Yeni Hizmet Binamızın Açılış Töreni,

[Devamını oku...]

31
TOBB TEMMUZ AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN TEMMUZ AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

27
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDA KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI DESTİNASYON ÇALIŞMA EKİBİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ.

Kültür ve Turizm Bakanlığı destinasyon çalışma ekibi; Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek İlimiz ve ilçemizin tarihi, kültürel ,doğal, turizm değerleri ile ilgili toplantı gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

24
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI  GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI AÇIKLAMASI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra LEVENT Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı. 

[Devamını oku...]

13
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİCİLERİ BİLECİK VALİSİ DOÇ.DR. TAHİR BÜYÜKAKIN I ZİYARET ETTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Meclis Başkanı Mehmet Doğan Tunç ve TSO Meclis Üyeleri İlimize yeni atanan Bilecik Valisi Doç. Dr. Tahir Büyükakın' ı ziyaret etti.

[Devamını oku...]

13
BOZÜYÜK TSO İLE BİLECİK MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA OKUL SANAYİ İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

13 Temmuz 2017 Perşembe günü Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasında Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası arasında Okul – Sanayi İş Birliği Protokolü imzalandı. İmza Töreni’ne Bozüyük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Meclis Başkanı M. Doğan Tunç İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halis Çelik ve TSO yöneticileri katıldı.

[Devamını oku...]

13
GÜCÜMÜZ MİLLİ İRADE, HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buğra Levent Türkiye genelinde 365 Oda ve Borsa ile eş zamanlı gerçekleştirilen basın açıklamasını bölgemiz sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelerek gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

13
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİCİLERİ S.S. MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ BAŞKANI AHMET ÜNAL’I ZİYARET ETTİ

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri S.S. Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ahmet Ünal ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

[Devamını oku...]

Sayfa 9 / 93İlk   Geri   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  İleri   Son