Haber Arşivi

BOZÜYÜK TSO’DAN YARDIMA MUHTAÇ 1000 AİLEYE GIDA PAKETİ YARDIMI YAPILDI.

  • 05.05.2021
  • bozuyuktso

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası her yıl olduğu gibi bu yıl da bölgesinde yardıma muhtaç insanların yanında olmaya devam ediyor.

 Ramazan Ayı dolayısıyla Oda Yönetim Kurulu'nun teklifi üzerine görüşülen ve karara bağlanan Gıda Paketi Yardımlarımız ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Odamız tarafından geleneksel hale gelen gıda paketi yardım çalışmaları  bu yıl da yapıldı.  Oda Meclisi Üyelerimizin bizzat iştirakleri ve İlçemizde bulunan Vefa Sosyal Destek İletişim Merkezi ile toplam 1000 adet yardıma muhtaç aileye ulaştırılmak üzere gıda yardımı yapıldı. Yardım çalışmaları ile ilgili olarak Yönetim Kurulu Başkanı Sayın; Buğra LEVENT bu yıl yapılan Gıda Paketi yardımlarının hemen Ramazan ayının başında hızla ihtiyaç sahiplerine  iletildiğini, bu yardım çalışmaları sırasında ihtiyaç sahibi ailelerin bizzat Oda Meclisi Üyeleri ve Vefa Sosyal Destek İletişim Merkezi tarafından titizlikle tespit edildiğini ve buna benzer yardımların önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini belirtti.

Ramazan ayının dayanışma ve yardımlaşma anlamında çok özel bir yerinin olduğunu belirten LEVENT..,

Rahmet ve Bereketin bol olduğu,  Dayanışma ve Kardeşlik duygularının daha yoğun yaşandığı iyiliklere vesile olan Ramazan Ayı içerisinde ihtiyaç sahibi ailelere Gıda Paketi yardımlarımızı ulaştırmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. dedi.

Değerli Üyelerimize.., Basın Kuruluşlarımıza ve Kamuoyuna duyurulur.

 Saygılarımızla..,

  • BOZÜYÜK TSO’DAN  YARDIMA MUHTAÇ 1000 AİLEYE  GIDA PAKETİ YARDIMI YAPILDI.
  • BOZÜYÜK TSO’DAN  YARDIMA MUHTAÇ 1000 AİLEYE  GIDA PAKETİ YARDIMI YAPILDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç