Haber Arşivi

EKMEK KOMİSYON KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ.

  • 17.06.2021
  • bozuyuktso

Uzunca bir süredir ekmek üretimi yapan firmaların Odamız Başkanlığından talepleri vardı.

Geçtiğimiz zamanda girdi maliyetlerinde yaşanan artışlar sebebi ile konu fırıncı üyelerimiz tarafından Odamız Başkanlığına 07.06.2021 tarihli dilekçeleri ile bildirilmişti.

İlgili Yönetmelik gereği Bozüyük TSO üyeleri tarafından üretilen ekmeğin azami fiyat tarifesi hakkında görüşlerini bildirmek üzere Bilecik Ticaret İl Müdürü Şinasi BALTA, Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İl Müdür Yardımcısı Mustafa DEMİRBAŞ, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra LEVENT, Bilecik Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Sekreteri Mehmet USLU Bozüyük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Alptekin BODUR’ dan oluşan heyet 15.06.2021 tarihinde saat 14:30’da Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasında toplandı.

Toplantıda, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası üyesi fırıncıların, ekmek fiyatlarının 230 gr – 2,00 TL olacak şekilde belirlenerek, azami fiyat tarifesi oluşturulması talebi görüşüldü.

 Toplantıya Bozüyük Belediye Başkanlığı’ndan katılım sağlanmamış olup alınan karar T.C. Ticaret Bakanlığına iletilmiştir.

 Değerli Üyelerimize.., Basın Kuruluşlarımıza ve Kamuoyuna duyurulur.

 Saygılarımızla..,

15.06.2021
Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası

 

  • EKMEK KOMİSYON KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç