Haber Arşivi

BOZÜYÜK TSO SORUMLU EMLAK DANIŞMANI SINAVLARINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

  • 04.04.2022
  • bozuyuktso

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik Belgelendirme A.Ş. tarafından yürütülen mesleki yeterlilik belgesi sınavları yapılmaya devam ediyor.

Daha önce Ahşap Kalıpçı, Betonarme Demirci, Sıvacı, Isı Yalıtımcı, Seramik Kaplamacı Oto Alım Satım Sorumlusu, Emlak Danışmanlığı gibi Mesleki Yeterlilik Sınavlarını gerçekleştiren Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası, Resmi Gazete’de 13 Şubat 2018 tarihinde yayımlanan yönetmelik ile Emlak Danışmanlığı yapan firmalara yönelik beşinci kez “Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavını” gerçekleştirdi.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM A.Ş. tarafından düzenlenen Sorumlu Emlak Danışmanı Mesleki Yeterlilik Belgesini almak için müracaat eden 9 kişinin, yazılı ve mülakat sınavları Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda, gerçekleşti. Sınavda MEYBEM değerlendiricisi Mustafa Taşkıran görev aldı.

Değerli Üyelerimize.., Basın Kuruluşlarımıza ve Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla..,

  04.04.2022
  BOZÜYÜK
TİCARET VE SANAYİ ODASI
  • BOZÜYÜK TSO SORUMLU EMLAK DANIŞMANI SINAVLARINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç