Haber Arşivi

BOZÜYÜK TSO ORGANİZASYONUNDA GİRİŞİMCİLİK KURSLARININ 3. GRUP EĞİTİMLERİ BAŞLADI.

  • 01.08.2016
  • bozuyuktso

Odamız organizasyonu ve mali desteği ile  yürütülen  Girişimcilik Kurslarımızın 2016 yılı 3. dönemi 01 Ağustos 2016 tarihinde Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi Salonlarında başladı. 4 gün ve 30 saat süren program 4 Ağustos 2016 tarihine kadar devam edecek.  5 Ağustos 2016 tarihinde ise 4. Grup eğitimleri başlayacak.

 

Konu hakkında açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Buğra LEVENT: Girişim fikirlerini ve girişimcileri ayrıca önemsiyoruz. Yıllardır Odamız kısıtlı bütçe imkanlarına rağmen Girişimci adaylarımızı iş hayatına kazandırabilmek adına Girişimcilik Eğitim Programlarımıza aralıksız devam ediyoruz.

 

Bu çerçevede 2016 yılı Ağustos Ayı içerisindeki üçüncü sınıfımızı açmış bulunuyoruz ve katılımcılarımıza Girişimcilik sertifikalarını vermeyi amaçlıyoruz.

 

 Şu ana kadar Odamızdan 324 civarında Girişimci adayımızı belgelendirdik. Böylesine bir talep karşısında memnuniyetimizi ve bu talebe karşı cevap vermek için gelecek dönemde de yeni sınıflar açılması konusunda çalışmalarımızın devam edeceğini belirtmek isterim.

 

Bu vesile ile şimdiden Girişimcilik Eğitimlerimize katılan tüm katılımcılarımıza başarılar dilerim. Dedi.

 

Değerli Üyelerimize.., Basın Kuruluşlarımıza ve Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla..,

 

01.08.2016
BOZÜYÜK
TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

BOZÜYÜK TSO ORGANİZASYONUNDA GİRİŞİMCİLİK KURSLARININ 3. GRUP EĞİTİMLERİ BAŞLADI.