Haber Arşivi


04

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Kasımpaşa Mahallesi Orgeneral Hüseyin Kıvrıkoğlu Caddesi üzerindeki yeni hizmet binasında üyelerine hizmet vermeye başlamıştır.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada bir süredir inşaat ve iç tefrişat çalışmaları devam eden Oda Hizmet Binamız tamamlanarak üyelerimize hizmet verir hale gelmiştir.

300 metrekarelik bir alan üzerine kurulu zemin kat üzerine 4 kat şeklinde inşa edilmiş olan yaklaşık 2 bin metrekarelik kullanım alanına sahip olan yeni Oda Hizmet Binasının zemin katında genel oda hizmetleri ve  birinci katında Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanlığı Makamları  ve Oda Meclisi Toplantı Salonu ikinci üçüncü katları ofis katları dördüncü kat konferans salonu olarak planlanmıştır. En üst katta da küçük bir teras yer almaktadır.

 Yeni oda hizmet binamızın resmi açılışı programları uygun olan Bakanlarımız  ile üst düzey protokol mensupları ve Türkiye Odalar Borsalar Birliği başkanımız ile siz çok değerli oda üyelerimiz, Paydaşlarımız  ve davetlilerin  katılımları  ile önümüzdeki günlerde  gerçekleştirilecektir. Bu anlamda yeni hizmet binamızda üyelerimiz 3 Ekim 2016 Pazartesi günü itibariyle yeni adresinde hizmet alabilirler Üyelerimize Camiamıza ve Paydaşlarımıza hayırlı olması dileklerimizle saygıyla duyurulur.

Saygılarımla,
Buğra LEVENT

Yönetim Kurulu Başkanı  03/10/2016

 

Okunma Sayısı: 3178
resim