Haber Arşivi


01

 

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri Odamız Yöneticilerini ziyaret ederek Yeni Hizmet Binamızın hayırlı olması dileklerinde bulundular.

 

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hakkı Aynur, Yönetim Kurulu Başkanı Mefail Ateş ve beraberindeki heyeti Odamız Meclis Başkanı M.Doğan Tunç, Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent ve Oda Yöneticileri karşıladı.

 

 

Ziyaret programında gündemde olan Milli İstihdam Seferberliği ile Ülke ekonomisinin daha da canlanması ve bölge ekonomisinin gelişimi adına yerel firmaların bölgemizde gerçekleştirilen orta ve büyük ölçekli projelerde daha sık yer almasının önemine dikkat çekildi .

 

Yine bundan böyle Bilecik ve Bozüyük Odaları arasında işbirliği ve karşılıklı görüşmelerin arttırılması ve birlikte ortak projeler üzerinde çalışılması , aynı zamanda bu birlikteliğin Eskişehir Bursa ve bölge Odaları ile de yapılacak ortak toplantılar ile devam ettirilmesi temennilerinde bulunuldu.

 

Daha sonrasında Hizmet binamızı gezen yöneticiler daha iyi hizmet verebilmemiz için güzel dileklerde bulunarak ziyarete son verdiler.

 

 

Saygılarımızla..,

 

Değerli Üyelerimize.., Basın Kuruluşlarımıza ve Kamuoyuna duyurulur.


01.03.2017
BOZÜYÜK
TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Okunma Sayısı: 2701
resim