Haber Arşivi


23

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Ankara’da düzenlenen 73. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Kurulu’na katıldı.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen Genel Kurula Meclis Başkanı M.Doğan Tunç, Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, TOBB Genel Kurul Delegesi Murat Şeker, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Osman Türk, Meclis Üyeleri Osman Tekeli ve A. Murat Köftecioğlu, Oda Genel Sekreteri Bedri Öztürk, Bilecik  İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hülya Esel ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Fatih Öztürk ve Kurul üyeleri katıldılar.  

24 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşen TOBB 73. Genel Kurulu’nda konuşan Hisarcıklıoğlu, daha güçlü Türkiye için birlik ve beraberlik içinde hareket etmek gerektiğini vurguladı.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise, TOBB çatısı altında emek veren tüccar ve sanayicilere teşekkür ederek, her zaman tüccar ve sanayicinin yanında olduğunu ve destek vermeye devam edeceğini söyledi. İş dünyasının Türkiye’ye kattığı değeri vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Temsil ettiği geniş iş, fikir ve dünya görüşü yelpazesiyle bu salon, aslında Türkiye'nin yelpazesidir. İş dünyamızın lokomotifliği, itici gücü, emeği ve desteği olmadan hedefimize ulaşmamız mümkün değildir. Üreten, istihdam oluşturan, ihracat yapan, hep daha iyisine ulaşmak için gayret gösteren sizlerin azmi, heyecanı, enerjisi bizim için en büyük güç kaynağıdır” diye konuştu.

 

Değerli üyelerimize ve Kamuoyuna saygıyla duyurulur

          Saygılarımızla..,

 

23.05.2017
BOZÜYÜK
TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Okunma Sayısı: 1833
resim