Haber Arşivi


27

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası yasa ile kendisine verilmiş görevlerin dışında farklı projeler ve işbirlikleri ile üyelerine destek olmaya devam ediyor.

Bu çerçevede geçtiğimiz günlerde oda üyelerine özel İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası arasında düzenlenen ve İmzalanan protokol ile Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin birinci dereceden yakınları öğrencilere İzmir  Ekonomi Üniversitesi Lisans ve Ön lisans programları için %15 oranında öğrenim ücretlerinde indirim sağlandı. Konu hakkında açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent..,

 Oda olarak sadece oda üyelerine değil birinci derece yakınları için de çalışmalar yaptıklarını ifade ederek “Protokol gereği İzmir Ekonomi Üniversitesine kayıt yaptıracak odamız üyelerinin çocuklarına %15 indirim sağlanacaktır. Bu indirimin ailelere de katkı sağlayacağını düşünüyorum. Üniversiteye kayıt sırasında üyelerimiz Odamızdan alacakları Son bir yıldan bu yana ortak olduklarını gösteren belge “ile tüzel kişiliği” temsil ve ilzama yetkili olduklarını belirten belge ile öğrenci ve velilerinin kimlik fotokopilerini ibraz etmeleri gerekmektedir. Hayırlı uğurlu olsun dedi.

 

http://www.ieu.edu.tr/tercih/tr/burslar-ucretler.html

 

Değerli Üyelerimize..,

          Basın Kuruluşlarımıza ve Kamuoyuna duyurulur.

          Saygılarımızla..,

 

27.09.2017
BOZÜYÜK
TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

 

Okunma Sayısı: 2113
resim