Haber Arşivi


21

 Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası temsilcileri 21.06.2018 Perşembe günü Bilecik Milletvekili Adayları ile bir araya geldi.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde Odamızı ziyaret eden Milletvekili adaylarımız Meclis Başkanı M. Doğan Tunç ve Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent’in yanı sıra Oda yönetim kurulu ve meclis üyelerimiz ile bir araya geldiler.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Adayları Selim Yağcı ile Halil Eldemir, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı İbrahim Sertan Yalçınkaya, İYİ Parti Milletvekili Adayları Mesut Tekin ve Merve Bektaş ile Partilerin yöneticilerinin katıldığı programda bölge sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

Milletvekili adayları Bozüyük TSO Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıda parti programları çerçevesinde ülkemiz ve bölgemiz özelinde yürütecekleri projelerini oda yöneticilerimiz ile  paylaştılar.

 

Görüşmeler sırasında Oda Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent bölgemiz ekonomisinin canlandırılması adına BORSAB Bozüyük Organize Sanayi Bölgesindeki yatırım alanlarının bir an önce yatırımcılarla buluşturulması ve bölgemiz ekonomisine kazandırılması adına Bozüyük TSO ve tüm siyasi partilerle her zaman sıcak diyaloglar içerisinde bulunacaktır dedi.

Karşılıklı soru cevap şeklinde gerçekleşen  toplantıda  fikir alışverişlerinin ardından programa son verildi.

Değerli Üyelerimize.., Basın Kuruluşlarımıza ve Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla..,

21.06.2018

BOZÜYÜK

                                                                                                           TİCARET VE SANAYİ ODASI

Okunma Sayısı: 1508
resim