Haber Arşivi

01
İkinci İnönü Zaferi'nin 88. yıl dönümü, Bilecik ve Eskişehir'de düzenlenen törenlerle kutlandı. Bilecik Valisi Musa ÇOLAK, Eskişehir Valisi Mehmet KILIÇLAR, TBMM İdare Amiri ve AK Parti Konya Milletvekili Orhan ERDEM, 1. Hava Kuvvet Komutan Vekili Tümgeneral Levent TÜRKMEN, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Ümit YILMAZ, İsmet İnönü'nün kızı ve İnönü Vakfı Başkanı Özden TOKER, Bilecik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi ÖZCAN, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz BÜYÜKERŞEN, Bilecik Belediye Başkan Vekili Metin VELİOĞLU, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Osman TEKELİ , Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Bedri ÖZTÜRK ve çok sayıda katılımcı ilk olarak İnönü muharebelerinin yaşandığı Bozüyük'teki Metristepe Anıtı'nda bir araya geldi.

[Devamını oku...]

01
BOZÜYÜK HALK EĞİTİM MERKEZİNDE DÜZENLENEN  “İNÖNÜ ZAFERİ”  KONULU KONFERANSA KATILDIK.

İnönü Zaferleri’nin 88. yıldönümü nedeniyle İlçemiz Şehit Zafer İpek Lisesi Müdürlüğü Organizasyonunda  bir  program düzenlendi. İlçe Halk Eğitim Merkezi salonunda gerçekleşen programa Emekli Kurmay  Kıdemli Albay Dr. Orhan COŞKUN konuşmacı olarak katıldı.

[Devamını oku...]

27
İLÇEMİZ PARTİ BAŞKANLARI  ODAMIZ TOPLANTI SALONUNDA  İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTILAR.

İlçemiz Siyasi Parti temsilcileri Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası çağrısı üzerine 27 Mart 2009 Cuma günü saat 20:300 da bir araya geldiler. Toplantıya katılan Partilerin Temsilcileri elim bir Helikopter kazasında kaybettiğimiz BBP Genel Başkanı Sn: Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölüm haberinin gelmesi üzerine bazı çalışmalarını iptal ettiklerini bazılarını da belli bir çerçeve içerisinde gerçekleştireceklerini ifade ettiler. 

[Devamını oku...]

18
GEMLİK TİCARET BORSASI TEMSİLCİLERİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ.

18.03.2009 Çarşamba günü Gemlik Ticaret Borsasından bir heyet Bozüyük'ten geçerken Odamıza Sürpriz bir ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

17
BOZÜYÜKLÜ KADIN ÇİFTÇİLER  BİLECİK İL BİRİNCİSİ OLDU

Geçtiğimiz hafta Bilecik'te yapılan "Kadın Çiftçiler Yarışıyor" yarışmasına katılan Bozüyüklü Kadın çiftçilerimiz Nursel KAVAK ile Fatma AŞIK yarışmada İl Birincisi olarak ilçemizin gururu oldular ve ilimizi Mayıs ayında Kütahya'da yapılacak olan yarışmada temsil etmeye hak kazandılar.

[Devamını oku...]

12
BOZÜYÜK TSO DAN   FİLİSTİN HALKINA YARDIM KAMPANYASINA DESTEK

Bozüyük Kaymakamlığı Başkanlığında İlçemiz Belediyesi, Odalar ve Sivil Toplum Kuruluşlarının katılımları Filistin Halkı Yararına düzenlenen yardım kampanyasına katkılarımızdan dolayı Odamıza İlçemiz Kaymakamı Sn: Ahmet KATIRCI tarafından 1 adet Teşekkür Plaketi Takdim edildi.

[Devamını oku...]

10
ODA ÜYELERİMİZİN  AİDAT GECİKMELERİNE AF GELDİ.

28 Şubat 2009 tarih ve 27155 sayılı Resmi Gazetenin Mükerrer Sayısında yayınlanarak aynı tarihte yürürlüğe giren 5838 sayılı “Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun”’un  31 . Maddesinde aynen

[Devamını oku...]

09
SANAYİ VE TİCARET BAKANI SN: ZAFER ÇAĞLAYAN ODAMIZI ZİYARET ETTİ.

09 Mart Pazartesi günü Sanayi ve Ticaret Bakanı Sn: Zafer ÇAĞLAYAN Odamız Yöneticileri ile Odamız Meclis Salonumuzda bir araya geldi.

[Devamını oku...]

09
SANAYİ VE TİCARET BAKANI   SN: ZAFER ÇAĞLAYAN BAŞKANLIĞINDA İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

İl Genelinde yaşanan ekonomik krizin etkilerini yerinde görmek ve yaklaşan yerel seçimler öncesi Ak Partili adaylara destek vermek amacıyla ilimize gelen Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan Bozüyük’te Kaymakamlığı ziyaretinden sonra Bozüyük Seçim Bürosunda “Ülke genelinde olduğu gibi Bozüyük’ün de Ak Partili belediye ile tanışması için çok az bir zaman kaldı” dedi.

[Devamını oku...]

09
BOZÜYÜK TSO DAN  KOBİ’LERİN SORUNLARI TOPLANTISI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Organizasyonunda gerçekleştirilen toplantıya KOBİ Niteliğindeki Oda Üyesi Firma Temsilcileri ile Odamız Yöneticileri katıldılar.

[Devamını oku...]

Sayfa 86 / 93İlk   Geri   81  82  83  84  85  [86]  87  88  89  90  İleri   Son