Haber Arşivi

01
KOBİLER İÇİN ANADOLU YAKLAŞIMI   UYGULAMA YÖNETMELİĞİ ÇIKTI

FİNANSAL YENİDEN YAPILANDIRMA ÇERÇEVE ANLAŞMALARININ

ONAYLANMASI, KABULÜ VE UYGULANMASINA İLİŞKİN

GENEL ŞARTLAR HAKKINDA YÖNETMELİK

[Devamını oku...]

01

Bu sitenin amacı KOBİ'lere belirtilen konularda rehberlik etmek ve ihtiyaç duydukları diğer bilgileri bir arada vermektir.

[Devamını oku...]

22
Sanayi ve Ticaret Bakanı   Sayın Ali COŞKUN   Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu.

T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanı Sn: Ali COŞKUN ’u, Bilecik Valisi Sn: Musa ÇOLAK, Bilecik Milletvekilleri Fahrettin POYRAZ ve Yaşar TÜZÜN, Bozüyük Kaymakamı Mehmet Ali ÖZYİĞİT, Bilecik Belediye Başkanı Selim YAĞCI, Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet BERBEROĞLU, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Habib ESEL , Meclis Başkanı Osman TEKELİ, Meclis Üyeleri ve kurum amirleri karşıladı.

[Devamını oku...]

19
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI VE  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  BOZÜYÜK MESLEK YÜKSEKOKULU  İŞBİRLİĞİ İLE  FİKRİ HAKLAR KONULU KONFERANS  DÜZENLENDİ. 19.01.2007

19 Ocak 2007 Cuma günü saat 14:00 te İlçemiz Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ve Anadolu Üniversitesi Bozüyük Meslek Yüksekokulu işbirliği ile M.Kaan DERİCİOĞLU Tarafından “Fikri HAKLAR” Konulu Konferans düzenlendi.

[Devamını oku...]

01

Resmî Gazete’nin 26 Aralık 2006 tarihli ve 26388 sayılı nüshasında yayımlanan “Anonim ve Limited Şirketlerin Sermayelerini Yeni Asgari Miktarlara Yükseltme Sürelerinin Uzatılmasına İlişkin Tebliğde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ”

[Devamını oku...]

01
BOZÜYÜK  TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN BİLDİRLMİŞTİR.

2007 Yılı Fuar Takvimi Yayımlandı

[Devamını oku...]

Sayfa 93 / 93İlk   Geri   84  85  86  87  88  89  90  91  92  [93]  İleri   Son