Haber Arşivi

Entries for 'bozuyuktso'

08
İTALYA ROMA'DA GENEL SEKRETERLER EĞİTİM PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ.

Odamız Genel Sekreteri Bedri ÖZTÜRK’ün de katılım sağladığı Bilgilendirme Toplantısı Roma’da gerçekleştirildi. 6-8 Aralık 2018 tarihlerini kapsayan etkinliğe katılarak Genel Sekreterlere hitap eden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu...

[Devamını oku...]

04
ABD'NİN İRAN YAPTIRIMLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 04.12.2018 tarih ve 18227 sayılı yazısında;

10 Aralık 2018 Pazartesi günü saat 14:00 da TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonunda, ABD'nin İran Yaptırımları Bilgilendirme Toplantısı düzenleneceği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

04
TOBB KASIM AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN KASIM AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

15
BİLECİK SANAYİSİ SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ.

 ''Milli teknoloji, güçlü sanayi hamlesi yolunda sanayimizin geleceği sorunlar ve çözüm önerileri”konulu toplantı Vali Tahir Büyükakın  başkanlığında sanayiciler, iş adamları ve kamu kurumlarının yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

14
PTT BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASINA ÖZEL PUL BASTIRDI.

 Bilecik PTT Baş Müdürlüğü Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasına özel pul basımı gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

13
MÜSİAD EXPO FUAR KATILIMI HK

T.C. Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği tarafından Odamıza iletilen 12.11.2018 tarih ve E-1284 sayılı  yazıda, 21-24 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul CNR EXPO'da 17. MÜSİAD EXPO fuarının gerçekleşeceği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

02
TOBB EKİM AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN EKİM AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

30
BOZÜYÜK TSO EKİM AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası  Ekim ayı olağan meclis toplantısı Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman'ın katılımları ile gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

26
ANTALYA 9. YÖREX YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.

 Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından, TOBB’un desteğiyle ANFAŞ Antalya Fuar Merkezinde düzenlenen 9. Yöresel Ürünler Fuarı'nın (YÖREX) açılışı,

[Devamını oku...]

24
MURATDERE GRUBU İÇME SUYU TESİSİ DIŞI PE KAPLI İÇİ SOLVENTSİZ EPOKSİLİ KAPLI DİKİŞLİ ÇELİK BORU ALIMI İŞİ İHALE İLANI

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 23.10.2018 tari ve E.2562 sayısı ile tarafımıza ilettiği yazıda, Bozüyük Muratdere Grubu İçme Suyu Tesisi için Dışı PE Kaplı İçi Solventsiz Epoksili Kaplı Düz Dikişli Çelik Boru Alım  İşi'ne ait ihale ilanı yazımız ekinde verilmiştir.

[Devamını oku...]

24
GÜNYARIK KÖYÜ İÇME SUYU TESİSİ İNŞAATI İHALE İLANI HK

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 23.10.2018 tari ve E.2563 sayısı ile tarafımıza ilettiği yazıda, Bilecik Bozüyük Günyarık Köyü İçme Suyu Tesisi İnşaatı  İşi'ne ait ihale ilanı yazımız ekinde verilmiştir.

[Devamını oku...]

19
YENİDODURGA KÖYÜ İÇME SUYU TESİSİ BAKIM ONARIM İŞİ İHALE İLANI HK

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 18.10.2018 tari ve E.2530 sayısı ile tarafımıza ilettiği yazıda, Bilecik Bozüyük Yenidodurga Köyü İçme Suyu Tesisi Bakım Onarımı  İşi'ne...

[Devamını oku...]

19
DÜZDAĞ KÖYÜ İÇME SUYU TESİSİ BAKIM ONARIMI İŞİ İHALE İLANI

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 18.10.2018 tari ve E.2529 sayısı ile tarafımıza ilettiği yazıda, Bilecik Bozüyük Düzdağ Köyü İçme Suyu Tesisi Bakım Onarımı  İşi'ne ait... 

[Devamını oku...]

17
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİCİLERİ ANKARA ZİYARETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

 Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri Sağlık Bakan Yardımcımız Sayın Halil Eldemir, Bilecik Milletvekillerimiz Sayın Selim Yağcı ile Sayın Yaşar Tüzün’ü ve Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Genel Müdürü Sayın Fahrettin Poyraz’ı ziyaret ettiler.

 

[Devamını oku...]

17
ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE PROGRAMI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

 Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası tarafında Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyası hakkında toplantı düzenlendi.

[Devamını oku...]

16
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN 888 ÖĞRENCİMİZE EĞİTİM YARDIMI YAPILDI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası geleneksel eğitim yardımı çalışmalarının bir yenisini daha tamamladı.

[Devamını oku...]

11
ENFLASYONLA MÜCADELE PROGRAMI

 Enflasyonla mücadele kapsamında Hükümetimiz tarafından ülke genelinde indirim kampanyası başlatılmış olup, kampanya dahilinde asgari 3 ay indirim yapılması tavsiye edilen Tüketici Madde Sepetini oluşturan ürün listesi  ekte verilmiştir. 

[Devamını oku...]

11
TARIMA DAYALI İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Vali Tahir Büyükakın başkanlığında kurulması planlanan Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgeleri (OSB)  toplantısı gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

10
YERLİ ÜRETİME "YERLİ LOGO" ZORUNLULUĞU GETİRİLDİ.

18.09.2018 tarihli ve 30539 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Fiyat Etiketi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” 02.10.2018 tarihi itibariyle Yürürlüğe girmiş olup malın... 

[Devamını oku...]

08
BOZÜYÜK MURATDERE GRUBU İÇME SUYU TESİSİ İÇİN DIŞI PR KAPLI İÇİ SOLVENTSİZ EPOKSİLİ KAPLI DÜZ DİKİŞLİ BORU ALIM İŞİ İHALE İLANI

 T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 08.10.2018 tari ve E.2434 sayısı ile tararımıza ilettiği yazıda, Bozüyük Muratdere Grubu İçme Suyu Tesisi için Dışı PE Kaplı İçi Solventsiz Epoksili Kaplı Düz Dikişli Çelik Boru Alım  İşi'ne ait ihale ilanı yazımız ekinde verilmiştir.

[Devamını oku...]

05
İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 Vali Tahir Büyükakın başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

05
SANAYİ KURULUŞLARI SEKTÖREL PERFORMANS DEĞERLENDİRME ORGANİZASYONU

 Başarılı sanayi kuruluşlarımızı ödüllendirmek amacıyla, Marmara Bölgesindeki diğer kalkınma ajanslarıya birlikte Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı'nın (BEBKA) da bölgesel olarak yer aldığı 

[Devamını oku...]

05
TOBB EYLÜL AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN EYLÜL AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

02
EKMEK FİYATLARI BASIN AÇIKLAMASI

İlgili Üyelerimizin Dikkatlerine..,

Ticaret Bakanlığınca 28/09/2018 tarihinde yürürlüğe konulan Yönetmelikle, hızlı tüketim mallarının (EKMEK DAHİL) satışının yapıldığı büyük mağaza ve zincir mağazalar ile bayi işletme ve özel yetkili işletmelerce, azami fiyatları tarifeyle...

[Devamını oku...]

24
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN ÜYELERİNE KOBİ DESTEK NEFES KREDİSİ.

 Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent Oda Üyelerimize kullandırılacak düşük faizli Kobi destek nefes kredisi ile ilgili müjdeyi verdi.

[Devamını oku...]

21
3 GECE 4 GÜN KIBRIS GEZİSİ

Odamız Üyeleri ile birlikte K.K.T.C. gezisi planlanmaktadır. 09-12 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan Kıbrıs gezisi için müracaatlar alınmaya başlanmıştır.

[Devamını oku...]

20
BOZÜYÜK TSO ORGANİZASYONUNDA KOSGEB GİRİŞİMCİLİK KURSU DÜZENLENDİ.

 Odamız organizasyonu ve mali desteği ile  yürütülen  Girişimcilik Kurslarımızın 17  Eylül 2018 tarihinde Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda başladı. 4 gün ve 32 saat süren program 20 Eylül 2018 tarihine kadar devam etti. 

[Devamını oku...]

19
AHİLİK KÜLTÜRÜ HAFTASI FAALİYETLERLE KUTLANDI

 Bilecik Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü öncülüğünde Bilecik Belediyesi Yaşayan Şehir Müzesi’nde kutlanan etkinliklere; Programa Bilecik Valisi Tahir Büyükakın....

[Devamını oku...]

13
BOZÜYÜK MURATDERE GRUBU İÇME SUYU TESİSİ İÇİN DIŞI PR KAPLI İÇİ SOLVENTSİZ EPOKSİLİ KAPLI DÜZ DİKİŞLİ BORU ALIM İŞİ İHALE İLANI

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 12.09.2018 tari ve E.2270 sayısı ile tararımıza ilettiği yazıda, Bozüyük Muratdere Grubu İçme Suyu Tesisi için Dışı PE Kaplı İçi Solventsiz Epoksili Kaplı Düz Dikişli Çelik Boru Alım  İşi'ne ait ihale ilanı yazımız ekinde verilmiştir.

[Devamını oku...]

11
HAZİNEYE AİT TARIM ARAZİLERİ HAKKINDA DUYURU

 T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliği 'nin Odamıza ilettiği Hazineye ait tarım arazileri hakkındaki duyuru yazısı ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

10
BOZÜYÜK TSO ÜYELERİ 2018 CNR GIDA FUARINA KATILDI.

 05 Eylül – 09 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşen CNR fuar organizasyonuna 07.09.2017 Cuma günü Odamız Üyesi olan 21 katılımcı ile ziyaret etme imkanı bulduk.

[Devamını oku...]

10
TOBB İNŞAAT VE TAAHHÜT HİZMETLERİ KURUL TOPLANTISI

TOBB İnşaat Taahhüt hizmetleri kurul toplantısı, TOBB merkezinde yapıldı.

[Devamını oku...]

05
İHRACAT BEDELLERİ HAKKINDA TÜRK PARASI KIYMETİNİ KORUMA KARARINA İLİŞKİN TEBLİĞ

4 Eylül 2018 tarihli ve 30525 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren, İhracat Bedelleri Hakkında Türk Parası Kıymetini Koruma Kararına İlişkin tebliğ ekte yer almaktadır.

[Devamını oku...]

04
BOZÜYÜK’TE KURTULUŞUN 96. YILDÖNÜMÜ KUTLANDI

 Bozüyük’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıldönümü düzenlenen çeşitli etkinliklerle coşku içerisinde kutlandı.

[Devamını oku...]

29
BİLECİK SANAYİ İL MÜDÜRLÜĞÜ OSB TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Bilecik TSO toplantı salonunda, Gölpazarı’nda kurulması planlanan Gıda ihtisas OSB. Yenipazar’da kurulması planlanan Tarım Hayvancılık ihtisas OSB ve Yenipazar’da kurulması planlanan yeni Küçük Sanayi Sitesi hakkında istişare toplantısı düzenlendi.

[Devamını oku...]

20
KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

  Mübarek Kurban Bayramınızı Kutlar, Aileniz ve Tüm Sevdikleriniz ile Birlikte Mutlu, Başarılı ve Sağlıklı Günler Geçirmenizi Dileriz.

[Devamını oku...]

17
2/B VE TARIM ARAZİLERİ SATIŞ İŞLEMLERİ HK

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliği'nin 17.08.2018 tarih ve 17708443-756.02-E.3500 sayısı ile tarafımıza ilettiği yazı'da.

[Devamını oku...]

16
BOZÜYÜK OSB YENİ İLAVE YAĞMURSUYU UZAKLAŞTIRMA TESİSLERİ YAPILMASI İŞİ İHALE İLANI

 Bozüyük Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanılığı ile tarafımıza iletilen 15.08.2018 tarih ve 314-4 sayılı yazıda "Bozüyük OSB Yeni İlave Yağmursuyu Uzaklaştıma Tesisleri Yapılması İşi'ne ait İhale ilanı bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

14
ANKARA - İZMİR AYRIMI SİVRİHİSAR - BURSA OTOYOLU VE MALZEME OCAKLARI PROJESİ

T.C. Bilecik Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün 27.07.2018 tarih ve 97044239-220.01-E.3072

sayısı ile Odamız Başkanlığına iletilen Ankara-İzmir Ayrımı Sivrihisar-Bursa Otoyolu ve Malzeme Ocakları Projesi ile ilgili Nihai ÇED Görüşü

[Devamını oku...]

14
BOZÜYÜK TSO BAŞKANI BUĞRA LEVENT TOBB MARMARA BÖLGESİ İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI.

 Marmara Bölge Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında, TOBB İkiz Kuleler’de yapıldı. Toplantıya katılan bölge oda/borsa başkanlarına, TOBB’un çalışmaları ve Türkiye ekonomisine ilişkin sunumlar yapıldı.

[Devamını oku...]

08
TOBB TEMMUZ AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN TEMMUZ AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

06
CNR FOOD İSTANBUL 2018 FUARI

CNR Fuarcılık  tarafından hazırlanan ve Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF), KOSGEB ve T.C. Ekonomi Bakanlığı  tarafından desteklenen CNR Food İstanbul 2018 Fuarı, 05-08 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo’da gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

25
BEBKA SÜSOP TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

2018-2020 yıllarını kapsayacak Sürdürülebilir Üretime Geçiş Sonuç Odaklı Programı’nın ilk Danışma Kurulu toplantısı Eskişehir’de yapıldı.

[Devamını oku...]

25
ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ İLE İLGİLİ TOPLANTI GERÇEKLEŞTİ

2018 Yılı 1. Dönem OSB Parsel Tahsisi, Satışı ve Devir İşlemleri ile Ruhsat ve İzinleri İzleme Komisyonu Vali Yardımcısı Burhan TERZİOĞLU Başkanlığında Valilik toplantı salonunda toplandı.

Bilecik Organize Sanayi Bölgeleri toplantısına Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası'nı temsilen Komisyon Üyesi Kamil Poyraz katılım sağladı.

[Devamını oku...]

24
BİLECİK KAMU ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİ (KÜSİ) İL PLANLAMA VE GELİŞTİRME KURULU TOPLANTISI YAPILDI.

Bilecik Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği (KÜSİ) İl Planlama ve Geliştirme Kurulu toplantısı, Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu başkanlığında yapıldı.

[Devamını oku...]

16
ABD NİN İRAN POLİTİKASI VE İRAN YAPTIRIMLARI HAKKINDA TOPLANTI

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 13.07.2018 tarih ve 10749 sayısı ile odamıza ilettiği yazıda,

Birliğimiz ve ABD Ankara Büyükelçiliği ve ABD Ticaret Odası işbirliğinde 19 Temmuz 2018 Perşembe günü saat 18:30 da TOBB İkiz Kuleler'de

[Devamını oku...]

13
JANDARMA KOMUTANI J.BİNBAŞI SÜLEYMAN CAN BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİCİLERİNE VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU.

Bozüyük İlçe Jandarma Komutanı J.Binbaşı Süleyman Can Odamız Yöneticilerine veda ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

10
BOZÜYÜK TSO BAŞKANI BUĞRA LEVENT CUMHURBAŞKANLIĞI GÖREVE BAŞLAMA TÖRENİNE KATILDI.

Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent’in de davetli olduğu programda 22 Devlet Başkanı ve birçok ülkeden devlet başkan yardımcıları, parlamento başkanları ve başbakanları ile altı uluslararası örgütün temsilcisinin de iştirak ettiği törende, Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir konuşma yaptı.

[Devamını oku...]

06
ULUSLARARASI KARAYOLU TAŞIMACILIĞI BİRLİĞİ (IRU) DÜNYA KONGRESİ SPONSORLUK BROŞÜRÜ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 29.06.2018 tarih ve 9966 sayısı ile Odamıza ilettiği yazıda,

Uluslararası Karayolu Taşımacılıpı Birliği (IRU) tarafından 6-8 Kasım 2018 tarihleri arasında Umman-Maskat'ta 70. IRU Dünya Kongresi düzenleneceği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

06
TOBB HAZİRAN AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN HAZİRAN AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

05
BOZÜYÜK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ GİRİŞİ TAK YAPIMI İŞİ İHALE İLANI

Bozüyük Organize Sanayi Bilgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı'nın 05.07.2018 tarih ve 265-4 sayısı ile tarafımıza ilettiği yazıda Bozüyük Organize Sanayi Bölgesi Girişine TAK Yapılması İşi'ne ait ihale ilanı bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

21
BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN BOZÜYÜK TSO ZİYARETİ

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası temsilcileri 21.06.2018 Perşembe günü Bilecik Milletvekili Adayları ile bir araya geldi.

[Devamını oku...]

20
BOZÜYÜK RÜZGAR ENERJİ SANTRALİ PROJESİ NİHAİ ÇED GÖRÜŞÜ

Bozüyük İlçesi, Çamyayla, Muratdere, Delielmacık, Erikli Köyleri Mevkiinde, Çekim Enerji Yatırım Üertim ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştirilmesi planlanan "Bozüyük Rüzgar Enerji Santrali Projesi" 

[Devamını oku...]

14
MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutlar, Aileniz ve Tüm Sevdikleriniz ile Birlikte Mutlu, Başarılı ve Sağlıklı Günler Geçirmenizi Dileriz, Sevgi ve Saygılarımızla.

[Devamını oku...]

12
BOZÜYÜK TSO’DAN YARDIMA MUHTAÇ 925 AİLEYE GIDA PAKETİ YARDIMI YAPILDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası her yıl olduğu gibi bu yıl da bölgesinde yardıma muhtaç insanların yanında olmaya devam ediyor.

[Devamını oku...]

10
KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN

MÜBAREK KADİR GECENİZİ KUTLAR HAYIRLARA VESİLE OLMASI TEMENNİLERİMİZ İLE SİZE,AİLENİZE VE CAMİAMIZA SAĞLIK MUTLULUK VE BEREKET GETİRMESİNİ DİLERİZ.

[Devamını oku...]

05
KOSGEB 2018 YILI MAKİNA TEÇHİZAT KREDİ FAİZİ DESTEĞİ

KOSGEB Veri Tabanına kayıtlı, imalat sanayinde faaliyet gösteren ve KOSGEB Desteklerinden yasaklı olmayan İşletmelerin kullanacakları yerli ve yeni makine teçhizat alımları için uygun koşullarda finansal destek sağlanması ...

[Devamını oku...]

05
TOBB MAYIS AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN MAYIS AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

04
7143 SAYILI YAPILANDIRMA KANUNU

7143 sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun, 18.05.2018 tarihinde 30425 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

[Devamını oku...]

04
ÇAYDERE - KAPANALAN- KUYUPINAR GRUP KÖYYOLU PMT TEMİNİ, SERME VE SIKIŞTIRILMASI İŞİ İHALE İLANI

Bilecik İli Bozüyük İlçesi Çaydere _Kapanalan - Kuyupınar Grup Köyyolu 4,5 Km PMT Temini, Serme ve Sıkıştırılması İşi'ne ait ihale ilanı yazımız ekinde verilmiştir.

[Devamını oku...]

01
KARAYOLU TAŞIMA YÖNETMELİĞİ DEĞİŞİKLİĞİ HK

Karayolu Taşıma Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ile 08.01.2018 tarihinde yayımlanan Karayolu Taşıma Yönetmeliğinin bazı maddelerinde değişiklikler yapıldığı bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

30
BOZÜYÜK TSO BAŞKANI BUĞRA LEVENT “PARK CAM VE MİDAL KABLO A.Ş. İLE EKONOMİNİN DEVLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ.”

İstanbul Sanayi Odası'nın tüm ülke çapında yaptığı Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2017 araştırmasında ilçemizde faaliyet gösteren  Park Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Midal Kablo A.Ş.olmak üzere iki büyük firmamızın yer alması..

[Devamını oku...]

29
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN İFTAR YEMEĞİ

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası olarak 27 Mayıs Pazar ve 28 Mayıs Pazartesi günleri Bozüyük Belediye Başkanlığı’nın Organize ettiği Bozüyük’te bulunan yardıma muhtaç 1600 kişiye iftar yemeği verildi.

[Devamını oku...]

25
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ BUĞRA LEVENT TOBB İNŞAAT VE TAAHHÜT HİZMETLERİ KURULU BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNE GELDİ.

Yönetim Kurulu Başkanımız Buğra LEVENT “TOBB” Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 26 Mayıs 2018 Cuma günü gerçekleşen İnşaat ve Taahhüt Hizmetleri Kurulu toplantısı ve seçimlerinde Kurul Başkan Yardımcılığı görevine seçildi.

[Devamını oku...]

24
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI ÜYELERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU.

Süreç Yemek Düğün Salonunda gerçekleşen iftar yemeğine , TBMM Başkan Vekili Yaşar Tüzün, İlçe Kaymakamı Hasan Yaman, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Bilecik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal,Garnizon Komutanı Bakım Yüzbaşı Murat Günhan ,İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Süleyman Can, Cumhuriyet Başsavcısı Mahmut Bıçakcı...

[Devamını oku...]

20
ODAMIZ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ

Rahmet ve Bereketin Bol Olduğu, Nefsin Terbiye Edildiği ve Dayanışmanın Güçlendiği Mübarek Ramazan Ayı Dolayısı ile Düzenlediğimiz..

[Devamını oku...]

19
BOZÜYÜK TSO BAŞKANI BUĞRA LEVENT’İN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent ,19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

[Devamını oku...]

15
BOZÜYÜK TSO TOBB 74. GENEL KURULUNA KATILDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası temsilcileri Ankara’da düzenlenen 74. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Kurulu’na katıldı.

[Devamını oku...]

15
CİHANGAZİ KÖYÜ İÇME SUYU TESİSİ BAKIM ONARIM İŞİ İHALE İLANI

İhale 22 Mayıs 2018 Salı günü Saat 14:00 da Bozüyük Kaymakamlığı Toplantı Salonunda gerçekleşecektir.

[Devamını oku...]

14
BOZÜYÜK TSO ÜYELERİ 2018 TÜYAP YAPI FUARINA KATILDI.

08 Mayıs – 12 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleşen TÜYAP fuar organizasyonuna 12.05.2018 Cumartesi günü Odamız Üyesi olan 30 katılımcı ile ziyaret etme imkanı bulduk.

[Devamını oku...]

14
DOLAŞIM VE MENŞE BELGELERİNİN ELEKTRONİK ORTAMDA DÜZENLENMESİ

Odamız üyesi ihracatçı firmalara 14-28 Mayıs 2018 tarihleri arasında A.TR Dolaşım Belgesi'nin elektronik ortamda ve manuel olarak düzenlenebileceği, 28 Mayıs 2018 tarihinden sonra is söz konusu dolaşım belgesinin sadece elektronik ortamda düzenleneceği hususunda bigi verilmiştir.

[Devamını oku...]

10
BOZÜYÜK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ GİRİŞİ TAK YAPIMI İŞİ İHALE İLANI

Bozüyük Organize Sanayi Bilgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı'nın 10.05.2018 tarih ve 203-3 sayısı ile tarafımıza ilettiği yazıda Bozüyük Organize Sanayi Bölgesi Girişine TAK Yapılması İşi'ne ait ihale ilanı bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

09
KAPASİTE RAPORU OLAN FİRMALARIN İL MÜDÜRLÜĞÜNE BAŞVURMALARI HK

Odamızdan Kapasite Raporu alan firmaların ekte verilen İlgi yazının son paragrafında belirtilen değişikliklerde idari para cezası verilmemesi için İl Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğüne başvuru yapmanız gerektiği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

08
TOBB NİSAN AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN NİSAN AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

07
TÜYAP YAPI FUARI

Odamız Organizasyonu ile 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü günü birlik otobüs seferi ile ziyaret gerçekleştirilecek olup Ulaşım ve Akşam Yemeği Odamızca karşılanacaktır.

[Devamını oku...]

04
BOZÜYÜK TSO YENİ MECLİS ÜYELERİ TOBB BAŞKANIMIZ SN. M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU’NU ZİYARET ETTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

[Devamını oku...]

04
BOZÜYÜK TSO YENİ MECLİS ÜYELERİ MİLLETVEKİLLERİMİZ ZİYARET ETTİ.

05 Nisan 2018 Perşembe günü gerçekleşen Odamız Organ seçimleri tamamlanması ile birlikte Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin belirlenmesinin ardından Yeni Meclis Üyelerimizin ziyaretleri devam ediyor.

[Devamını oku...]

30
BERAT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

MÜBAREK BERAT KANDİLİNİZİ KUTLAR HAYIRLARA VESİLE OLMASI TEMENNİLERİMİZ İLE SİZE,AİLENİZE VE CAMİAMIZA SAĞLIK MUTLULUK VE BEREKET GETİRMESİNİ DİLERİZ.

[Devamını oku...]

25
SİGORTA TEMİNATI BULUNAMAYAN SEKTÖRLER HK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 20.04.2018 tarih ve 6328 sayısı ile Odamıza ilettiği yazıda Sigorta Teminatı bulamayan ya da çok yüksek primler ile sigorta yaptırmak zorunda kalan firmaların tespit edilmesine yönelik bir çalışma yapılmaktadır.

[Devamını oku...]

25
ULUSLARARASI AVCILIK VE ŞAHİN SERGİSİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 20.04.2018 tarih ve 6342 sayısı ile tarafımıza gönderdiği yazıda Uluslararası Avcılık ve Şahin Sergisi'nin 4-8 Eylül 2018 tarihlerinde Katar'da düzenleneceği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

22
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINIZI KUTLUYOR, GELECEĞİMİZİ EMANET ETTİĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZA SAĞLIKLI VE MUTLU YARINLAR DİLİYORUZ.

[Devamını oku...]

18
BOZÜYÜK TSO YENİ MECLİS ÜYELERİ PAYDAŞ ODALARIMIZ OLAN ESKİŞEHİR TİCARET ODASI VE TİCARET BORSASI’NI ZİYARET ETTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri Eskişehir Ticaret Odasını ziyaret etti.

[Devamını oku...]

18
BOZÜYÜK TSO YENİ MECLİS ÜYELERİ ZİYARETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR.

İlk olarak İlçemiz Kaymakamı Sayın Hasan Yaman’ı makamlarında ziyaret eden Yöneticilerimiz seçim gününün

[Devamını oku...]

16
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI TEŞEKKÜR MESAJI

05 Nisan 2018 Perşembe günü yapılan Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerinde üyelerimizin verdiği destekle seçimi kazanmış bulunuyoruz.

[Devamını oku...]

13
BOZÜYÜK TSO ÜYELERİNE ÖZEL NEFES KREDİSİ PROGRAMI DEVAM EDİYOR.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent Başkan Yardımcısı  Veli Çelik Yönetim Kurulu Üyeleri A.Murat Köftecioğlu, Kısmet Turan ve Fahri Bülbül Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odamız işbirliğinde Odamıza kayıtlı üyelerimize yönelik yürütülmekte olan Nefes Kredisi programı ile ilgili Banka Müdürleri ile bir araya geldi.

[Devamını oku...]

13
TEST VE ÖLÇÜM TEKNOLOJİLERİ SEMİNERİ HK

Türk Mühendisler ve Mimar Odaları Birliği - Elektrik Mühendisler Odası Bilecik İl Temsilciliği'nin 09.04.2018 tarih ve TEM-11-22 sayılı yazısında "Test ve Ölçüm Teknolojileri" Semineri gerçekleşeceği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

12
BOZÜYÜK TSO'DA SEÇİMLER TAMAMLANDI

İlçe seçim Kurulu Onayı ve gözetiminde belirlenen Seçim Takvimine göre Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Organ Seçimleri tamamlandı

[Devamını oku...]

11
TOBB MART AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN MART AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

10
BOZÜYÜK VERGİ DAİRESİ HİZMET BİNASI ÇAY OCAĞI İŞİ İHALE İLANI

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Malmüdürlüğü ile Odamıza iletilen Bozüyük Vergi Dairesi Çay Ocağı işi İhale duyurusu ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

31
NEFES KREDİSİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent Oda Üyelerimize kullandırılacak düşük faizli nefes kredisi ile ilgili müjdeyi verdi.

[Devamını oku...]

30
T.C. BOZÜYÜK İLÇE SECİM KURULU BAŞKANLIĞI KARARI HK

T.C. Bozüyük İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı'nın 28.03.2018 tarih ve 2018/8 nolu kararı ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

29
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ YOİKK TOPLANTISINA KATILDI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri Ankara’da T.C. Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirilen (YOİKK) Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu tanıtım toplantısına katıldı.

[Devamını oku...]

29
BOZÜYÜK TSO BEŞ YILDIZLI HİZMET AKREDİTASYON BELGESİNİ YENİLEDİ.

7. dönem Akredite Oda olan Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası’da yenilenen Akreditasyon Belgesini  Oda Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent ve beraberindeki heyete TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından teslim edildi.

[Devamını oku...]

26
5 KÖY İÇME SUYU TESİSLERİ HİMAYE ÇİTİ YAPIM İŞİ İHALE İLANI

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Bozüyük Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 23.03.2018 tarih 95841817-934.03.06-E.866 sayısı ile tarafımıza ilettiği yazıda, Bilecik İli Bozüyük İlçesi Akçapınar, Eceköy, Günyarın, Karabayır ve Karaağaç Köyleri İçme Suyu Tesislerine Himaye Çiti Yapım İşi İhale

[Devamını oku...]

20
ÇOCUKLARA ÇAKMAK VE ÇAKMAK GAZI SATIŞININ YASAKLANMASI HK

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü'nün 23.02.2018 tarih ve E.580 sayısı ile tarafımıza ilettiği yazıda Çocuklara Çakmak ve Çakmak Gazı Satışının Yasaklandığına dair Duyuru ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

20
SANAYİ SİCİL BELGESİ HK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 15.02.2018 tarih ve 2915 sayılı ile tarafımıza ilettiği yazıda 6948 sayılı Sanayi Sicil Kanunu gereği sanayi siciline kayıt zorunluluğu hakkındaki yazı ekte verilmiştir.

Bilgilerinize sunulur.

[Devamını oku...]

20
OKUL ÖĞRENCİ KIYAFETİ YÖNETMELİĞİ DUYURUSU HK

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü'nün 09.03.2018 tarih ve E.5043605 sayılı yazısı ile tarafımıza ilettiği Okul Öğrenci Kıyafeti 2018-2019 yılı yönetmeliği ile ilgili duyurusu ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

20
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NDAN İLAN

İş Bu İlan Metni İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı tarafından Odamız Başkanlığına 16/03/2018 tarih ve 85739 sayı ile iletilen yazıda verilen seçim takvimi esas alınarak hazırlanmıştır. Üyelerimize Önemle Duyurulur.

[Devamını oku...]

19
TOBB ŞUBAT AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN ŞUBAT AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

16
YÖNETİM KURULU BAŞKANI BUĞRA LEVENT’İN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERLERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 103. yıldönümü dolayısıyla Bozüyük Ticaret ve Sanayi odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra LEVENT bir mesaj yayınladı.

[Devamını oku...]

16
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI ODA FAALİYETLERİ VE DEVLET DESTEKLERİ TANITIM TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Oda Üyelerine Yönelik Devlet Destekleri ve Teşvikler ile İlgili Düzenlemeler, Odamız Faaliyetleri Genel Tanıtımı ve BEBKA Destekleri Bilgilendirme Toplantısı Bozüyük Metristepe Kültür Merkezinde gerçekleşti.

[Devamını oku...]

14
9.ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU VE FUARI

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü'nün 22631931-821.01-E.712 sayı ve 09.03.2018 tarihli yazısında belirttiği 9. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı ile ilgili yazısı ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

08
BOZÜYÜK TSO ÜYELERİ 2018 UNICERA SERAMİK BANYO MUTFAK FUARINA KATILDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri ile UNICERA Seramik Banyo Mutfak fuarına katılım sağladı.

[Devamını oku...]

08
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

BÜYÜK BAŞARILAR KIYMETLİ ANALARIN YETİŞTİRDİKLERİ SEÇKİN EVLATLAR SAYESİNDE OLMUŞTUR. 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN. 

[Devamını oku...]

07
ODA ÜYELERİMİZE YÖNELİK DEVLET DESTEKLERİ, TEŞVİKLER, ODA FAALİYETLERİ VE BEBKA DESTEKLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Devlet Destekleri ve Teşvikler ile İlgili Düzenlemeler, Odamız Faaliyetleri Genel Tanıtımı ve BEBKA Destekleri Bilgilendirme Toplantımıza Katılımlarınız Bizleri Onurlandıracaktır.

[Devamını oku...]

05
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

TOBB Bilecik İl Kadın Girişimciler Kurulu Organizasyonunda 07 Mart 2018 Çarşamba Günü Saat: 13:30 da Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleşecek olan Programa tüm üyelerimiz davetlidir.

[Devamını oku...]

01
BOZÜYÜK CUMHURİYET BAŞSAVCISI MAHMUT BIÇAKCI ODAMIZ YÖNETİCİLERİNİ ZİYARET ETTİ.

Bozüyük Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Sayın Mahmut Bıçakcı, Odamız Yöneticilerini ziyaret etti.

[Devamını oku...]

01
BOZÜYÜK VERGİ DAİRESİ VERGİ HAFTASI SEBEBİ İLE ODAMIZ YÖNETİCİLERİNE ZİYARETTE BULUNDU.

Bozüyük Vergi Dairesi temsilcileri Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Odamız Yöneticilerine ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

26
SIFIR ATIK PROJESİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 21.02.2018 tarih ve 3165 sayılı yazısında belirtilen "Sıfır Atık Projesi" ile ilgili yazısı ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

21
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN ORGAN SEÇİMLERİNE İLİŞKİN ÜYELERİN VERGİ KAYITLARINI KONTROL İÇİN DUYURU

5174 SAYILI TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ İLE ODALAR VE BORSALAR KANUNU’NUN 83 VE 84’ÜNCÜ MADDESİNE DAYANILARAK HAZIRLANAN;

[Devamını oku...]

15
BOZÜYÜK VERGİ DAİRESİ HİZMET BİNASI ÇAY OCAĞI İŞİ İHALE İLANI

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Malmüdürlüğü ile Odamıza iletilen Bozüyük Vergi Dairesi Çay Ocağı işi İhale duyurusu ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

13
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ CUMHURİYET BAŞSAVCISI MAHMUT BIÇAKCIYI ZİYARET ETTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri Bozüyük’e  yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Mahmut Bıçakcı’yı ziyaret etti.

[Devamını oku...]

12
UNICERA SERAMİK BANYO MUTFAK FUARI CNR İSTANBUL

İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından hazırlanan  Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera Fuarı,

27 ŞUBAT- 03 MART 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR- / İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

09
MİLLETVEKİLLERİMİZE ODAMIZ YÖNETİCİLERİNDEN ZİYARET

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimiz Ankara’da Milletvekillerimizi makamlarında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

09
TOBB OCAK AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN OCAK AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

07
YÖNETİM KURULU BAŞKANLARINDAN ZEYTİN DALI HAREKATINA DESTEK AÇIKLMASI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buğra Levent’in de katıldığı ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu evsahipliğinde biraraya gelen oda ve borsaların Harekata ilişkin açıklaması şöyle:

 

[Devamını oku...]

31
BOZÜYÜK TSO MÜŞTEREK MESLEK KOMİTELERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) 2018 yılının birinci olağan müşterek meslek komiteleri toplantısı gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

26
ÇEVKODER İZCİ GRUBU ÖĞRENCİLERİ ODAMIZ GIDA GRUBU TOPLANTISINI İZLEDİ.

Odamız Yönetim Kurulu ve Gıda Grubu Komite üyeleri ile gerçekleştirilen toplantı sonunda ÇEVKODER İzci Grubu Öğrencileri Odamız Yöneticilerinin misafiri oldular.

[Devamını oku...]

26
BOZÜYÜK TSO ORGANİZASYONUNDA GİRİŞİMCİLİK KURSLARI DEVAM EDİYOR.

Odamız organizasyonu ve mali desteği ile  yürütülen  Girişimcilik Kurslarımızın 23  Ocak 2018 tarihinde Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda başladı.

[Devamını oku...]

17
BAŞKAN LEVENT TÜRKİYE – KATAR İŞ FORUMUNA KATILDI.

Gümrük ve Ticaret Bakanımız Bülent Tüfenci, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Katar’da gerçekleşen foruma katılan Yönetim Kurulu Başkanımız Buğra Levent İlçemiz ve bölgemiz hakkında yatırımcılara bilgiler verdi.

[Devamını oku...]

15
CİNER GRUP KAZAN SODA ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın  Jülide Sarıeroğlu,   Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı  Sayın Berat Albayrak katılımıyla ilçemizde de faaliyet gösteren...

[Devamını oku...]

11
TOBB ARALIK AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN ARALIK AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

11
EKONOMİ BAKANLIĞI DEVLET YARDIMLARI

Ekonomi Bakanlığımız tarafından ihracat, hizmet sektörü ve yatırımlara yönelik sağlanan destekler ile Eximbank, serbest bölgelere yönelik destekler ve Bakanlıkça sağlanan diğer destekleri anlatan...

[Devamını oku...]

10
TAŞIMA İŞLERİ ORGANİZATÖRLERİ YÖNETMELİK TASLAĞI HK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 09.01.2018 tarih ve 459 sayısı ile odamıza ilettiği yazıda "Taşıma İşleri Organizatörleri Yönetmelik Taslağı" hakkında görüş ve önerilerimizin talep edildiği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

08
BOZÜYÜK VERGİ DAİRESİ HİZMET BİNASI ÇAY OCAĞI İŞİ İHALE İLANI

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Malmüdürlüğü ile Odamıza iletilen İhale duyurusu ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

29
2018 YILINIZ KUTLU OLSUN

YENİ YILINIZI KUTLAR SAĞLIKLI, MUTLU, BAŞARILI VE BOL KAZANÇLI NİCE YILLAR DİLERİZ.

[Devamını oku...]

27
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ GARNİZON KOMUTANLIĞINI ZİYARET ETTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri Bozüyük’e Garnizon Komutanı olarak atanan Bkm. Yzb. Murat Günhan’ı ziyaret etti.

[Devamını oku...]

27
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ VERGİ DAİRESİ YENİ HİZMET BİNASINI ZİYARET ETTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri İlçemizde yeni hizmet binasında faaliyete başlayan Vergi Dairesini ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

21
TOBB ORGANİZASYONU İLE KATAR ZİYARETİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 15-17 Ocak 2018 tarihlerinde  Katar'a bir ziyaret programı gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

20
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI BÖLGE MÜDÜRÜ ODAMIZ YÖNETİCİLERİNİ ZİYARET ETTİ.

Ziyaret sırasında.., Bozüyük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Bozüyük İlçemiz ve Odamızın yapısı hakkında katılımcılara kısa bilgi verdi.

[Devamını oku...]

20
BOZÜYÜK MALMÜDÜRLÜĞÜNDEN İHALESİ YAPILACAK TAŞINMAZ MALLARA AİT İLAN

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Malmüdürlüğü ile Odamıza iletilen İhale duyurusu ekte verilmiştir.

İhale tarihi 10.01.2018 olup ihaleye ilişkin saatler ekte belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

19
TEMA VAKFI BİLECİK'TE GÖNÜLLÜ İL TEMSİLCİSİ VE İLÇE SORUMLULARI ARIYOR

TEMA Vakfı'nın değerleri doğrultusunda, başta topraklarımız olmak üzere tüm doğal varlıkları koruma mücadesinde Bilecik Bozüyük ve diğer ilçelerinde  destek verebilecek İl Temsilcisi ve İlçe Sorumluları aramaktadır.

[Devamını oku...]

18
ANTALYA TİCARET BORSASI (ATB) BAŞKANI ALİ ÇANDIR’IN BİLECİK ZİYARETİ

Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır 2. si düzenlenen ''Uluslararası Marka Değerleriyle Bilecik Sempozyumu'nda Bilecik’te...

[Devamını oku...]

18
TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ MERKEZ BİRLİĞİ GENEL MÜDÜRÜ SN. DR. FAHRETTİN POYRAZ ZİYARETİMİZ

22-23-24 dönem AK Parti Bilecik Milletvekilliği yapan Fahrettin Poyraz’a yeni görevi için Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

18
MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ÖDÜL TÖRENİNE KATILIM SAĞLADIK.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile TOBB tarafından düzenlenen

[Devamını oku...]

07
TOBB KASIM AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN KASIM AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN...

[Devamını oku...]

01
2018 ÇİN ULUSLARARASI İTHALAT FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 28.11.2017 tarih ve 18359 sayısı ile odamıza ilettiği 2018 Çin Halk Cumhuriyeti'nde Uluslararası İthalat fuarı düzenleneceği ve ticaret yapmak isteyen..

[Devamını oku...]

30
MURATDERE İLE İLGİLİ ÇED RAPORU HK

T.C. Bilecik Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Odamız Başkanlığına iletilen 17.11.2017 tarih ve 97044239-220.01-E.4715 sayılı yazıda belirtilen Muratdere Madencilik San. ve Tic. A.Ş. tarafından gerçekleştirilmesi planlanan...

[Devamını oku...]

24
TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

GELECEK GENÇLERİN GENÇLER İSE ÖĞRETMENLERİN ESERİDİR

[Devamını oku...]

21
BOZÜYÜK MALMÜDÜRLÜĞÜNDEN İHALESİ YAPILACAK MALLARA AİT İLAN

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Malmüdürlüğü ile Odamıza iletilen İhale duyurusu ekte verilmiştir.

İhale tarihi 22.11.2017 olup ihaleye ilişkin saatler ekte belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

21
TAŞINMAZ TİCARETİ HAKKINDA YÖNETMELİK TASLAĞI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odamıza iletilen yazıda "Taşınmaz Ticareti Hakkındak Yönetmelik Taslağı" hakkında görüşlerimiz sorulmaktadır.

[Devamını oku...]

21
BEKO 300TR YENİ NESİL ÖDEME KAYDEDİCİ CİHAZI ODAMIZ ÜYELERİNE KAMPANYA

Torunlar Dayanıklı Tüketim Malları A.Ş. ile Odamız Başkanlığına iletilen yazıda Üyelerimize özel uygulanacak olan Yeni Nesil Ödeme Cihazı kampanya bilgileri bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

21
KAMU İHALE KANUNU VE KAMU İHALE SÖZLEŞMELERİ KANUNU UYGULAMALRININ DEĞERLENDİRİLMESİ SEMPOZYUMU

Kamu İhale Kanunu ve Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu uygulamalarının değerlendirilmesi amacıyla...

[Devamını oku...]

21
FİLDİŞİ SAHİLLERİ KEŞFEDİLMESİ GÜNLERİ

Fildişi Sahilleri Büyükelçiliği tarafından odamıza iletilen yazıda 15-16 Aralık 2017 tarihleri arasında Ankara'da "Fildişi Sahillerini tanımak, İş fırsatları ve Turizm" temasıyla "Fildişi Sahilleri keşfedilmesi

[Devamını oku...]

21
MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİMİ GELİŞTİRMEK İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALAR

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün Mesleki ve Teknik Eğitimi Geliştirmek için yapılan Çalışmalar konularını içeren yazısı ekte...

[Devamını oku...]

21
BOZÜYÜK TSO EKONOMİ BAKANLIĞI İLETİŞİM NOKTALARI PROGRAMINA KATILIM SAĞLADI.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Ekonomi Bakanlığı işbirliğinde gerçekleştirilen Ekonomi Bakanlığı İletişim Noktaları Eğitim Programı tamamlandı.

[Devamını oku...]

20
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN 984 ÖĞRENCİMİZE EĞİTİM YARDIMI YAPILDI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası geleneksel eğitim yardımı çalışmalarının bir yenisini daha tamamladı.

[Devamını oku...]

20
KOOPERATİFÇİLİK E-SERTİFİKA PROGRAMI

.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü ile Anadolu Üniversitesi arasında 21 Mayıs 2015 tarihinde imzalanmış iş birliği protokolü uyarınca, kooperatifçilik sektörüne...

[Devamını oku...]

15
BOZÜYÜK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ELEKTRİK DAĞITIM ŞEBEKESİ İŞLETME - BAKIM - ONARIM HİZMET ALIMI İŞİ İHALESİ

(BORSAB) BOZÜYÜK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI İLE TARAFIMIZA İLETİLEN İHALE İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

14
DÜNYA HELAL ZİRVESİ İSTANBUL 2017

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'ın yüksek himayelerinde 23-25 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde düzenleneceği "5.İİT Helal Expo ve Dünya Helal Zirvesi" gerçekleşeceği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

14
İRAN'DAN YAPILAN İTHALATTA TASDİK UYGULAMASI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 01.11.2017 tarih ve 16819 sayılı yazısında belirtilen Türkiye- İran Tercihli Ticaret Anlaşması (TTA) kapsamı eşyaların ithalatındaki belgeler için konsolosluk onayı şartının 17 Ekim 2017 tarihi itibariyle karşılıklı olarak kaldırıldığı bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

14
EKVATOR YATIRIM KATALOĞU

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 01.11.2017 tarih ve 16778 sayılı yazısı ekte verilmiştir

[Devamını oku...]

14
VERİMLİLİK PROJE ÖDÜLLERİ HK

T.C. Bilecik Valiliği İl Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü'nün 26.10.2017 tarih ve E.557 sayılı yazısında belirtilen "Verimilik Proje Ödülleri" konulu yazısı ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

10
POLONYA İŞ GEZİSİ HK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odamız’a iletilen 06.11.2017 tarih ve 17051 sayılı yazıda Polonya ziyareti gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

10
KALKINMA AJANSI DESTEKLERİ GÜDÜMLÜ PROJELER BOZÜYÜK TSO TOPLANTI SALONUNDA GÖRÜŞÜLDÜ

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde İlçemiz Kaymakamı ve Belediye Başkanımızın katılımlarıyla Kalkınma Ajansı Destekleri Güdümlü Projeler ve Bölgemize bu konuda kazandırılabilecek proje alternatifleri üzerinde görüşülen bir toplantı düzenlendi.

[Devamını oku...]

09
CUMHURİYETİMİZİN KURUCUSU BÜYÜK ÖNDER ATATÜRK'ÜN ARAMIZDAN AYRILIŞININ 79. YILDÖNÜMÜNÜ SAYGI,MİNNET VE RAHMET İLE ANIYORUZ

CUMHURİYETİMİZİN KURUCUSU BÜYÜK ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü, GÖSTERDİĞİ HEDEFLERE ULAŞMA AZMİ VE KARARLILIĞI İLE CAMİAMIZ ADINA ARAMIZDAN AYRILIŞININ 79. YILINDA  SAYGI, MİNNET VE RAHMET İLE ANIYORUZ.

[Devamını oku...]

06
BOZÜYÜK TSO ORGANİZASYONUNDA GİRİŞİMCİLİK KURSLARI DEVAM EDİYOR.

Odamız organizasyonu ve mali desteği ile  yürütülen  Girişimcilik Kurslarımızın 06  Kasım 2017 tarihinde Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda başladı. 4 gün ve 30 saat süren program 13 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek.  9 Kasım 2017 tarihinde ise 2. Grup eğitimleri başlayacak.

[Devamını oku...]

06
TOBB EKİM AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN EKİM AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

01
BOZÜYÜK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ELEKTRİK DAĞITIM ŞEBEKESİ İŞLETME - BAKIM - ONARIM HİZMET ALIMI İŞİ İHALESİ

(BORSAB) BOZÜYÜK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI İLE TARAFIMIZA İLETİLEN İHALE İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

31
BOZÜYÜK TSO VE MEYBEM A.Ş. İŞBİRLİĞİNDE MESLEKİ YETERLİLİK BELGELENDİRME SINAVLARI DEVAM EDİYOR.

Oda Üyelerimiz ve çalışanlarını yakından ilgilendiren Mesleki Yeterlilik Belgeleri ve bu konuda Bozüyük TSO’nun yaptığı çalışmalar ile ilgili Bozüyük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Buğra LEVENT açıklamalarda bulundu.

[Devamını oku...]

27
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

[Devamını oku...]

23
BOZÜYÜK TSO ORGANİZASYONUNDA KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM PROGRAMLARI BAŞLIYOR

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Sponsorluğu ve KOSGEB işbirliği ile düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri 2017 Programı devam ediyor.

[Devamını oku...]

23
DİJİTAL DÖNÜŞÜM & ENDÜSTRİ 4.0 KONULU KONFERANS

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen "Dijital Dönüşüm & Endüstri 4.0" konulu konferans 25 Ekim 2017 Çarşamba günü...

[Devamını oku...]

19
ETİ ŞİRKETLER GRUBUNUN KURUCUSU VE ONURSAL BAŞKANI SAYIN FİRUZ KANATLI HAYATINI KAYBETTİ

İlçemize, Bölgemize ve Tüm Ülkemize Sanayi Yatırımları ile Değer Katan Saygıdeğer İşadamı ve Eti Şirketler Grubunun Kurucusu ve Onursal Başkanı Sayın Firuz KANATLI’nın Vefatını Üzüntü ile Öğrenmiş Bulunuyoruz

[Devamını oku...]

13
DIŞ PAYDAŞ MEMNUNİYET VE ŞİKAYET ANKETİ HK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 11.10.2017 tarih ve 15551 sayısı ile odamıza ilettiği yazıda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından koordine edilen proje kapsamında gümrük ve ticaret işlemlerini gerçekleştirirken dış paydaşların yaşadığı sorunların tespiti ile çözüm yollarını ortaya koyabilmek amacıyla bir anket çalışması yapıldığı belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

11
TOBB EYLÜL AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN EYLÜL AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

03
NACE KODU DEĞİŞİKLİĞİ HK.

ŞUBAT 2017 TARİHİNDEN SONRA  FİRMANIZ ADINA NACE FAALİYET KODU DEĞİŞİKLİĞİ VAR İSE BU DEĞİŞİKLİK HAKKINDA EN GEÇ  16 EKİM 2017 TARİHİNE KADAR.....

[Devamını oku...]

03
2017-2018 ÜNİVERSİTE BURS PROGRAMI HK.

DEĞERLİ ÜYEMİZ 2017-2018 DÖNEMİNDE BAŞLANACAK ODAMIZ ÜNİVERSİTE BURS PROGRAMINA (AYLIK 200 TL) ÜYELERİMİZDEN DE KATILMAK İSTEYEN FİRMALARIMIZIN BAŞVURULARI ALINMAYA BAŞLANMIŞTIR.

[Devamını oku...]

29
TOBB ODA VE BORSALAR İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILIM SAĞLADIK

Oda/Borsa İstişare Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonunda gerçekleştirildi.​

[Devamını oku...]

28
ROMANYA BİLGİ NOTU TALEBİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 25.09.2017 tarih ve 14643 sayısı ile Odamıza ilettiği " Romanya Bilgi Notu Talebi" hakkındaki yazısı ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

28
BULGARİSTAN ZİYARETİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 25.09.2017 tarih ve 14666 sayılı yazı ile Odamıza ilettiği,"Bulgaristan Ziyareti" konulu yazısı ekte verilmiştir

[Devamını oku...]

28
TÜRKİYE - KOLOMBİYA 2. DÖNEM KEK TOPLANTISI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 22.09.2017 tarih ve 14583 sayısı ile Odamıza ilettiği " Türkiye - Kolombiya 2. Dönem KEK Topalantısı" hakkındaki yazı ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

28
TÜRKİYE - FİLİPİNLER 1. DÖNEM KEK TOPLANTISI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 22.09.2017 tarih ve 14582 sayısı ile Odamıza ilettiği "Türkiye - Filipinler 1. Dönem KEK Toplantısı" hakkındaki yazı ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

27
BOZÜYÜK TSO İLE İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası yasa ile kendisine verilmiş görevlerin dışında farklı projeler ve işbirlikleri ile üyelerine destek olmaya devam ediyor.

[Devamını oku...]

27
KOBİGEL - KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI PROJE TEKLİF ÇAĞRISI

Katma değerli ve ileri teknolojili sektörlerin, Türkiye ekonomisinin üretim ve dış ticaret yapısının değişiminde öncü rolü oynaması öngörülmektedir. KOBİ’lerin bu süreçteki yatırım, tasarım ve beceri geliştirme faaliyetlerinin desteklenmesine ihtiyaç duyulmaktadır.

[Devamını oku...]

26
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI ORGAN SEÇİMLERİ ERTELENDİ.

19.09.2017 tarihinde ilan edilen, 05.10.2017 tarihinde yapılacak olan Bozüyük Ticaret veSanayi Odası seçimleri, Bakanlar Kurulunca alınan “ Türkiye’deki tüm Oda ve Borsalarda Ekim-Kasım ayları içerisinde yapılacak olan seçimlerin Nisan 2018’e ertelenmesi ” kararı gereği Nisan 2018’e ertelenmiştir.

[Devamını oku...]

20
AHİLİK KÜLTÜRÜ HAFTASI FAALİYETLERLE KUTLANDI

Bilecik Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü öncülüğünde Belediye Kültür Sitesi bahçesinde kutlanan etkinliklere; Vali Doç. Dr. Tahir Büyükakın...

[Devamını oku...]

19
GAZİLER CUMHURİYET MEYDANI’NDA DÜZENLENEN TÖREN İLE ANILDI

Bozüyük’te 19 Eylül Gaziler Günü nedeni ile anma programı düzenlendi.

[Devamını oku...]

19
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NDAN İLAN

İş Bu İlan Metni İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı tarafından Odamız Başkanlığına 15/09/2017 tarih ve C.05.0.SKB-4-11-02- 140-99/199 sayı ile iletilen yazıda verilen seçim takvimi esas alınarak hazırlanmıştır. Üyelerimize Önemle Duyurulur.

[Devamını oku...]

14
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİCİLERİ 8. YÖRESEL ÜRÜNLER YÖREX FUARINA KATILIM SAĞLADI.

Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından, TOBB’un desteğiyle ANFAŞ Antalya Fuar Merkezinde düzenlenen 8. Yöresel Ürünler Fuarı'nın (YÖREX) açılışı, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,ve......

[Devamını oku...]

13
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI AKREDİTASYON DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB Oda ve Borsalar Akreditasyon Eğitim ve Denetimlerini tam not alarak Akredite Oda sertifikasını yenilemeye hak kazandı.

[Devamını oku...]

11
YAPI İŞLERİ UYGULAMALARI TOPLANTISI

Söz konusu toplantı; 13.09.2017 Çarşamba günü saat 14:00 da Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşecek olup Yapı işlerindeki mevzuatlar, tarafların görvleri ve uygulamada karşılaşılan sorunlar istişare edilecektir.

[Devamını oku...]

05
TOBB AĞUSTOS AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN AĞUSTOS AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

29
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI VE MÜBAREK KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

30 Ağustos Zafer Bayramı ve Mübarek Kurban Bayramınızı Kutlar,

Aileniz ve Tüm Sevdikleriniz ile Birlikte Mutlu, Başarılı ve Sağlıklı

Günler Geçirmenizi Dileriz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 

[Devamını oku...]

28
BAŞKAN BUĞRA LEVENT 1071 MALAZGİRT ZAFERLERİNİN 946. YILDÖNÜMÜ PROGRAMINA KATILDI..

Bozüyük Ticaret Odası Başkanı Buğra Levent, TOBB’nin davetlisi olarak 1071 Malazgirt Zaferi'nin 946. yıldönümünü nedeniyle Muş'un Malazgirt ilçesinde düzenlenen törenlere katıldı.

[Devamını oku...]

28
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI ÜYELERİN VERGİ KAYDI GÜNCELLEMELERİ HAKKINDA DUYURU

Odamız Meslek Komitesi ve Meclis Seçimleri Ekim-Kasım 2017 döneminde yapılacaktır. 5174 Sayılı Kanun madde 83/f ile 02.03.2005 tarih ve 25743 sayılı Resmi Gazete Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar...

[Devamını oku...]

21
2016 VERGİLENDİRME DÖNEMİ GELİR VE KURUMLAR VERGİSİ REKORTMENLERİ AÇIKLANDI.

2016 yılı vergilendirme dönemi yıllık gelir ve kurumlar vergisi sıralamasına giren firma ve gerçek kişiler Bilecik Defterdarlığı tarafından açıklandı.

[Devamını oku...]

18
BOZÜYÜK TSO VE MEYBEŞ A.Ş. İŞBİRLİĞİNDE MESLEKİ YETERLİLİK BELGELENDİRME SINAVLARI DEVAM EDİYOR.

Oda Üyelerimiz ve çalışanlarını yakından ilgilendiren Mesleki Yeterlilik Belgeleri ve bu konuda Bozüyük TSO’nun yaptığı çalışmalar ile ilgili Bozüyük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Buğra LEVENT açıklamalarda bulundu.

[Devamını oku...]

16
KAYITLI İSTİHDAM TEŞVİKLERİ İLE İLGİLİ EĞİTİM GERÇEKLEŞTİ.

Bursa TSO liderliğinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Avrupa Birliği Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı'nın destekleriyle düzenlenen GEKAD Projesi'nde eğitimler tüm hızıyla sürüyor.

[Devamını oku...]

14
SGK ARSA SATIŞ İLANI

T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI BİLECİK SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE TARAFIMIZA İLETİLEN SATIŞ İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

10
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI AÇILIŞI VE VERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası yeni hizmet binası açılışı Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent Tüfenkci ve TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılımlarıyla gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

03
BOZÜYÜK TSO HİZMET BİNASI AÇILIŞ VE VERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ

Gümrük ve Ticaret Bakanı Sn. Bülent TÜFENKCİ ve TOBB Başkanı Sn. M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun Katılımlarıyla Gerçekleştireceğimiz Yeni Hizmet Binamızın Açılış Töreni,

[Devamını oku...]

31
TOBB TEMMUZ AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN TEMMUZ AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

27
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDA KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI DESTİNASYON ÇALIŞMA EKİBİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ.

Kültür ve Turizm Bakanlığı destinasyon çalışma ekibi; Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek İlimiz ve ilçemizin tarihi, kültürel ,doğal, turizm değerleri ile ilgili toplantı gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

24
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI AÇIKLAMASI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra LEVENT Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı. 

[Devamını oku...]

13
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİCİLERİ BİLECİK VALİSİ DOÇ.DR. TAHİR BÜYÜKAKIN I ZİYARET ETTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Meclis Başkanı Mehmet Doğan Tunç ve TSO Meclis Üyeleri İlimize yeni atanan Bilecik Valisi Doç. Dr. Tahir Büyükakın' ı ziyaret etti.

[Devamını oku...]

13
BOZÜYÜK TSO İLE BİLECİK MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA OKUL SANAYİ İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

13 Temmuz 2017 Perşembe günü Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasında Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası arasında Okul – Sanayi İş Birliği Protokolü imzalandı. İmza Töreni’ne Bozüyük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Meclis Başkanı M. Doğan Tunç İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halis Çelik ve TSO yöneticileri katıldı.

[Devamını oku...]

13
GÜCÜMÜZ MİLLİ İRADE, HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buğra Levent Türkiye genelinde 365 Oda ve Borsa ile eş zamanlı gerçekleştirilen basın açıklamasını bölgemiz sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelerek gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

13
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİCİLERİ S.S. MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ BAŞKANI AHMET ÜNAL’I ZİYARET ETTİ

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri S.S. Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ahmet Ünal ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

[Devamını oku...]

11
DESTAN YÜREKLE YAZILIR

Demokrasimize, vatanımıza sahip çıkan yüce milletimize teşekkür ederiz.

Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz.

[Devamını oku...]

10
TOBB MARMARA BÖLGE TOPLANTISINA KATILIM SAĞLADIK

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent ve Genel Sekreter Bedri Öztürk’ün de katıldığı toplantıda makroekonomideki durum, son 6 ayda hükümetten talep edilenler, hayata geçen düzenlemeler ile Meclis Üyelerinden gelen cevaplarla anket sonuçlarının değerlendirmesi gibi konularda geniş sunumlar yapıldı.

[Devamını oku...]

06
TOBB HAZİRAN AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN HAZİRAN AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

28
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI RAMAZAN BAYRAMI BAYRAMLAŞMA PROGRAMINA KATILDI.

Bozüyük ilçesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

[Devamını oku...]

23
MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutlar,

Aileniz ve Tüm Sevdikleriniz ile Birlikte Mutlu,

Başarılı ve Sağlıklı Günler Geçirmenizi Dileriz,

Sevgi ve Saygılarımızla.

[Devamını oku...]

14
KIZILTEPE KÖYÜ İÇME VE KULLANMA SUYU SONDAJI YAPIM İŞİ İHALE İLANI HK

T.C. BOZÜYÜK KAYMAKAMLIĞI BOZÜYÜK KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ İLE TARAFIMIZA İLETİLEN İHALE İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

14
SARAYCIK KÖYÜ MEVCUT İÇME SUYU TESİSİ BAKIM VE ONARIM İŞİ İHALE İLANI

T.C. BOZÜYÜK KAYMAKAMLIĞI BOZÜYÜK KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ İLE TARAFIMIZA İLETİLEN İHALE İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

13
ÇED YÖNETMELİĞİ DEĞİŞİKLİĞİ HK

T.C Bozüyük Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü'nün 06.06.2017 tarih ve 1385 sayısı ile Odamıza ilettiği T.C. Bilecik Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün ÇED Yönetmeliği Değişikliği..

[Devamını oku...]

08
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI ÜYELERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri ile birlikte iftar yemeğinde buluştu.

[Devamını oku...]

08
BOZÜYÜK TSO BAŞKANI BUĞRA LEVENT “PARK CAM VE MİDAL KABLO A.Ş. İLE EKONOMİNİN DEVLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ.”

İstanbul Sanayi Odası 500 büyük sanayi kuruluşu araştırması açıklandı .

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Bozüyük TSO Yönetim Kurulu Başkanı şu değerlendirmelerde bulundu.

[Devamını oku...]

05
BOZÜYÜK TSO GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ

Rahmet ve Bereketin Bol Olduğu, Nefsin Terbiye Edildiği ve Dayanışmanın Güçlendiği Mübarek Ramazan Ayı Dolayısı ile Düzenlediğimiz Geleneksel Odamız İftar Yemeğine Teşrifleriniz Bizleri Onurlandıracaktır.

[Devamını oku...]

01
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN İFTAR YEMEĞİ

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Olarak Bozüyük Belediye Başkanlığı’nın Organize ettiği Bozüyük’te bulunan yardıma muhtaç 600 kişiye iftar yemeği verildi.

[Devamını oku...]

26
BOZÜYÜK TSO ÜYELERİ 2017 TÜYAP YAPI FUARINA KATILDI.

24 Mayıs – 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleşen TÜYAP fuar organizasyonuna 26.05.2017 Cuma günü Odamız Üyesi olan 20 katılımcı ile ziyaret etme imkanı bulduk.

[Devamını oku...]

24
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ ANKARA ÇİMSE İŞ GENEL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİLER.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri Ankara'da Çimse İş Genel  Başkanı  Sn:Zekeriye NAZLIM ile Çimse İş Genel Sekreteri Hasan EMER’i makamlarında ziyaret ettiler .

[Devamını oku...]

23
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ TOBB 73. GENEL KURULUNA KATILDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Ankara’da düzenlenen 73. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Kurulu’na katıldı.

[Devamını oku...]

22
BOZÜYÜK OSB İKİ ADET SONDAJ KUYUSUNUN FAALİYETE ALINMASI İŞİ İLANI

BOZÜYÜK ORGANİZA SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI'NIN 17.05.2017 TARİH VE 162 SAYISI İLE ODAMIZA İLETTİĞİ YAZIDA BOZÜYÜK OSB DE İKİ ADET SONDAJ KUYUSUNUN FAALİYETE ALINMASI İŞİ İHALESİNİN

[Devamını oku...]

18
BOZÜYÜK TSO MALİ KURULUŞLAR MOBİLYA VE EV EŞYASI GRUP TOPLANTILARI YAPILDI SÜRÜCÜ KURSU ARAÇLARINA ÖTV İNDİRİMİ İSTİYORUZ

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Oda Hizmet Binasında geniş katılımlı Meslek Grupları Toplantıları Devam ediyor.

[Devamını oku...]

18
YAPI, İNŞAAT MALZEMELERİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI

YEM Fuarcılık A.Ş. tarafından hazırlanan  Yapı,İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı, 24-27 MART 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

16
OTELLER VE LOKANTACILAR İLE MOBİLYA EV EŞYALARI MESLEK GRUPLARI GENEL TANITIM VE İSTİŞARE TOPLANTISI

SAYIN ÜYEMİZ,

ODAMIZ YENİ HİZMET BİNASINDA 18 MAYIS 2017 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 17:00 DA GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ GENİŞ KATILIMLI OTELLER VE LOKANTACILAR İLE MOBİLYA EV EŞYALARI MESLEK GRUPLARI GENEL TANITIM VE İSTİŞARE TOPLANTISI...

[Devamını oku...]

16
İNŞAAT SEKTÖRÜ SIKINTILARINI İLÇE KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKANI İLE PAYLAŞTI

Bozüyük İlçe Kaymakamı Sayın Hasan Yaman ve Belediye Başkanı Sayın Fatih Bakıcı’nın katılımları ile Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası’nın İnşaatçılar Meslek Grubu Genel Tanıtım ve İstişare toplantısı 15 Mayıs 2017 Pazartesi günü Odamız yeni hizmet binası konferans salonunda gerçekleşti.

[Devamını oku...]

16
ÖNEMLİ VİRÜS UYARISI

Son derece zararlı bir yazılım dünyada birçok ülkede bilişim sistemlerinde ciddi problemler oluşmasına neden olmuştur.

[Devamını oku...]

16
BOZÜYÜK ÖĞRENME ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR.

Odamız standının da yer aldığı "Bozüyük Öğrenme Şenlikleri" 16.05.2017 Bugün Saat: 15:30 da Kortej yürüyüşü ile İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün önünden Öğrenci ve Protokolün katılımı ile başlayacak Cumhuriyet Meydanında programlara devam edilecektir.

[Devamını oku...]

15
İNŞAATÇILAR MESLEK GRUBU GENEL TANITIM VE İSTİŞARE TOPLANTISI

İlçemiz Kaymakamı ve Belediye Başkanımızın katılımları ile Odamız Yeni Hizmet Binamızda Gerçejleştirilecek Olan, Geniş Katılımlı İnşaatçılar Meslek Grubu Genel Tanıtım ve İstişare Toplantımıza Katılımlarınız Bizleri Onurlandıracaktır.

[Devamını oku...]

12
BOZÜYÜK TSO GIDA GRUBU ÜYELERİ İLE GENİŞ KATILIMLI MESLEK GRUPLARI TOPLANTILARINA BAŞLADI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Oda Hizmet Binasında Oda Üyeleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

[Devamını oku...]

10
TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ HAKAN ÜLKEN ODAMIZI ZİYARET ETTİLER

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn: Hakan Ülken odamızı ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

05
TİCARET VE SANAYİ ODASI-TİCARET SİCİLİ MÜDÜR YARDIMCILIĞI PERSONEL ALIM İLANI

Odamıza 4857 sayılı iş Kanunu'na göre aşağıda belirtilen niteliklere sahip , Ticaret Sicil Müdürlüğü'nde istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. Müracaatların, 12/05/2017 günü mesai bitimine kadar odamıza yapılması gerekmektedir.

[Devamını oku...]

03
YOİKK 2017-2018 EYLEM DÖNEMİ ÇALIŞMALARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 26.04.2017 tarih ve 7012 sayısı ile Odamıza ilettiği "Türkiye'de Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Reform Programı" hakkındaki yazısı ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

24
SERMAYE PİYASASI KURUMLARI VE SERMAYE PİYASASINDA KARİYER SEMİNERİ

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu'nun düzenlemiş olduğu 4. Kariyer Günleri kapsamında "Sermaye Piyasası Kurumları ve Sermaye Piyasasında Kariyer Semineri"

[Devamını oku...]

24
ENGELLİLER HAKKINDA ŞEHİRLER ARASI YOLCU TAŞIMA YÖNETMELİĞİ

Sayın Üyemiz, Engellilerin toplumsal hayata katılımı için temel gerekliliklerden biri olan erişebilirliği sağlamak üzere 01/07/2005 tarihli ve 5378 sayılı Engelliler Hakkında Kanunun geçici 3 üncü maddesine dayanılarak...

[Devamını oku...]

21
“KDV” KATMA DEĞER VERGİSİ KANUNU İLE İLGİLİ GÖRÜŞ VE ÖNERİ TALEPLERİNDE BULUNDUK.

“TOBB” Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Odamıza iletilen 06.04.2017 tarih ve 5837 sayılı Katma Değer Vergisi Kanunu konulu yazıda..,

[Devamını oku...]

21
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI ÜYELERİNE ANKET ÇALIŞMASI BAŞLADI.

Üyelerimize sunmuş olduğumuz Anket Formu ile; Odamıza kayıtlı İşletmelerimizin Genel ekonomik durumları hakkındaki görüş ve önerilerinin, 2016 yılındaki kâr, zarar durumları ile 2017 yılı beklentilerinin tespiti amaçlanmıştır.

[Devamını oku...]

18
KATMA DEĞER VERGİSİ KANUNU GÖRÜŞ VE ÖNERİLER HK

“Yürürlükte bulunan Katma Değer Vergisi Kanunu ile ilgili olarak TOBB tarafından bir çalışma yapılması ve bu çalışmada elde edilecek sonuçların Maliye Bakanlığı ve Vergi Konseyine iletileceği” belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

18
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ ŞEHİR MÜZESİNİ ZİYARET ETTİ

Oda Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanlarımız ile birlikte Oda Yöneticilerimizden oluşan heyet Nisan ayı olağan Meclis Toplantısı sonrasında Bozüyük Şehir Müzesini ziyaret ederek Bozüyük tarihi ile ilgili detaylı bilgiler aldı.

[Devamını oku...]

14
2016 YILI YILLIK İŞLETME CETVELİ HK.

 Bilecik Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından Odamıza iletilen "Duyuru Metni" aşağıda verilmiştir.

[Devamını oku...]

14
MAHALLE TASARIMI FİKİR YARIŞMASI DUYURUSU

T.C Bozüyük Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü tarafından odamıza iletilen "Mahalle Tasarımı Fikir Yarışması Duyurusu" ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

11
2017 YILI TSE GÖZETİM TETKİKİ BAŞARI İLE TAMAMLANDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Kalite Yönetim Sistemi Belgesi Gözetim Tetkikleri başarı ile tamamladı.

[Devamını oku...]

11
TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN 172. YIL DÖNÜMÜ SEBEBİ İLE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARETTE BULUNDUK.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 172. yıl dönümü sebebiyle düzenlenen törenler sonrası Oda Yöneticilerimiz İlçe Emniyet Müdürümüzü makamlarında ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

08
ÇALIŞMA GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MEHMET BAŞ BOZÜYÜK’TE İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ TOPLANTISINA KATILDI.

Çalışma Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Baş,  Bozüyük ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
Bilecik SGK İl Müdürü Adem Bedir ve İŞKUR  
Bilecik İl Müdürü Ayhan Tozan ile esnaf ziyaretlerinde bulunan Baş, sonrasında Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

[Devamını oku...]

07
BOZÜYÜK TSO BAŞKANI BUĞRA LEVENT ESENDERE GÜMRÜK KAPISI AÇILIŞINA KATILIM SAĞLADI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buğra Levent’in de katıldığı açılış programında ; Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, TESK Başkanı Bendevi Palandöken ve Memur-Sen Başkanı Ali Yalçın da yer aldı.

[Devamını oku...]

07
TOBB MART AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN MART AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

05
2.İNÖNÜ ZAFERİ'NİN 96. YIL DÖNÜMÜ ANISINA METRİSTEPE YÜRÜYÜŞÜ

2.İNÖNÜ ZAFERİ'NİN 96. YIL DÖNÜMÜ ANISINA METRİSTEPE YÜRÜYÜŞÜ 9 NİSAN 2017 PAZAR GÜNÜ GERÇEKLEŞECEKTİR.

[Devamını oku...]

03
İNSAN KAYNAKLARI VE ORGANİZASYON EĞİTİMİ İLE SOSYAL GÜVENLİK YASASI EĞİTİMİ HK

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen Gelecek için Kayda Değer (GEKAD) Projesi kapsamında   Yönetim, İnsan Kaynakları ve Organizasyon Eğitimi    ile   Sosyal Güvenlik Yasası Eğitimi   konulu 2 adet kurumsallaşma eğitimi düzenlenecektir.

[Devamını oku...]

24
TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU

 TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun annesi Solmaz Hisarcıklıoğlu Hanımefendinin vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz, merhumeye Allah’tan rahmet,  tüm HİSARCIKLIOĞLU ailesine Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası adına başsağlığı dileriz.

[Devamını oku...]

22
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ DEVLET ESKİ BAKANIMIZ BAHATTİN ŞEKERİ ZİYARET ETTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri ilçemizde uzun süre siyaset dünyasının renkli kişiliklerinden olan tanınmış iş adamlarımızdan Devlet eski Bakanı Sayın Bahattin Şeker’i makamlarında ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

21
GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ İŞLEMLERİ VE OSB YER TAHSİSİ HK

Bozüyük Lojistik Merkez ile eş zamanlı olarak Odamızca açılması talep edilen Gümrük Müdürlüğü için İthalat ve İhracat faaliyetleri ve Lojistik hareketliliği olan üyelerimizin bu işlemlerini bölgemizden yapmaları...

[Devamını oku...]

20
BOZÜYÜK TSO ÜYELERİNE TS EN İSO 9001: 2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ VERİLDİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ve TSE (Türk Standartları Enstitüsü işbirliği ile düzenlenen “TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi” 16-17 Mart 2017 tarihinde Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilmiştir.

[Devamını oku...]

15
BOZÜYÜK’TE OKUL SANAYİ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Bozüyük’ de bazı sanayi kuruluşları ile meslek liseleri arasında meslek liselerinin iyileştirme, geliştirme çalışmaları ve işletmelerin AR-GE birimleri ile ortaklaşa çalışmalar ve projeler yürütülmesi amacıyla okul-sanayi iş birliği protokolü imzalandı.

[Devamını oku...]

14
BOZÜYÜK TSO ÜYELERİ 2017 UNICERA SERAMİK BANYO MUTFAK FUARINA KATILDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri ile UNICERA Seramik Banyo Mutfak fuarına katılım sağladı.

[Devamını oku...]

09
LOJİSTİK SÜRECİNDE DÖKÜMANTASYONUN SADELEŞTİRİLMESİ HK
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 01.03.2017 tarih ve 3651 sayısı ile tarafımıza ilettiği yazıda, taşımacılıkta operasyonel verimliliği engelleyen en önemli faktörün ağır dökümantasyon olduğu, lojistik tüm kademelerinde kullanılan belgelerin azaltılarak sadeleştirmenin yapılması gerektiği belirtilerek bir çalışma yapılmasına ve özel sektörün konuya ilişkin görüşlerinin alınmasına karar verildiği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

08
DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI.

08 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününde Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Bozüyük Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli, İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Hülya ESEL...

[Devamını oku...]

07
TOBB ŞUBAT AYI MEVZUAT BÜLTENİ
TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN ŞUBAT AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

05
BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI DR.FARUK ÖZLÜ BİLECİK ZİYARETİNDE İŞADAMLARI İLE BİR ARAYA GELDİ.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda 05 mart 2017 Pazar günü Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Faruk Özlü tarafından düzenlenen toplantıda Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buğra Levent, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları...

[Devamını oku...]

01
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE BİLECİK İŞKUR MÜDÜRLÜĞÜ İŞKUR HİZMET MERKEZİ PROTOKOLÜNÜ İMZALADI.

Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Odamız arasında İŞKUR hizmetlerinin sunumuna ilişkin protokol imzalandı. Protokol kapsamında, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde ‘’İŞKUR Hizmet Noktası’’ oluşturulacaktır. İş arayanlar ve işverenler İŞKUR hizmetlerine ait başvuruları Odamız bünyesinde faaliyet gösterecek olan ‘’İŞKUR Hizmet Noktasına’’ yapabileceklerdir.

[Devamını oku...]

01
BİLECİK TSO YÖNETİCİLERİ ODAMIZI ZİYARET ETTİLER.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri Odamız Yöneticilerini ziyaret ederek Yeni Hizmet Binamızın hayırlı olması dileklerinde bulundular.

[Devamını oku...]

01
MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı üzerine işsizliğin azaltılması ve istihdamın artırılması hedeflerine yönelik olarak ''Çalışma Hayatında Milli Seferberlik'' programı kapsamında istihdam teşvikleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.

[Devamını oku...]

23
UNICERA 2017 SERAMİK BANYO MUTFAK FUARI

İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından hazırlanan  Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera Fuarı, 08-12 MART 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNREXPO- / İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

22
TAŞIT UYGUNLUK BELGESİ HK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 17.02.2017 tarih ve 2974 sayısı ile Odamıza ilettiği "Taşıt Uygunluk Belgesi" hakkındaki yazısı ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

22
TÜRKİYE-MACARİSTAN TİCARETİ GÖRÜŞ TALEBİ HK.

Türkiye-Macaristan Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 5. dönem toplantısı'nın Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Faruk Özlü ile Macaristan Dışişleri ve Ticaret Bakanı Sn. Peter Szijjarto eşbaşkanlığında 2-3 Mart 2017 tarihinde Ankara'da yapılmasının öngörüldüğü belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

22
YERLİ MALI ALIMININ ÖNCELİKLENDİRİLMESİ HK

T.C. Bilecik Valiliği Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü'nün 13.02.2017 tarih ve 89 sayısı ile tarafımıza iletilen yazısında İhalelerde Yerli Malı kullanımının önceliklendirilmesi belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

22
COSME 2017 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI

KOSGEB Başkanlığı'nın, COSME Programının 2017 yılı Çalışma Programı ve çerçevesinde proje teklif çağrılarına ilişkin bilgileri bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

11
İSTİHDAM SEFERBERLİK PROGRAMI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müşteşar Yardımcısı Kürşat Arat “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” proğramı kapsamında basın toplantısı düzenlendi.

[Devamını oku...]

10
KOSGEB’DEN KOBİ’LERE 50 BİN LİRAYA KADAR SIFIR FAİZLİ KREDİ

Program kapsamında işletme başına sağlanacak kredi üst limiti 50.000 TL’yi aşmayacaktır.

[Devamını oku...]

08
TOBB TÜRKİYE EKONOMİ ŞURASI’NDA İŞ DÜNYASINDAN İSTİHDAMA DESTEK SÖZÜ

Türkiye Ekonomi Şurası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve ekonomiyle ilgili bakanların katılımıyla TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde yapıldı.

[Devamını oku...]

08
TOBB OCAK AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ  HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN OCAK AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

07
TS EN ISO 9001:2015 YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ

Bu çerçevede talepleriniz doğrultusunda belirlenecek tarihlerde 2 gün süre ile Firmanıza TS EN ISO 9001: 2015 Yönetim Sistemi Temel Eğitimi ve İç Tetkik Eğitim Programları odamız Organizasyonu ile gerçekleştirilecektir

[Devamını oku...]

30
BİLECİK VALİSİ SÜLEYMAN ELBAN’IN DA KATILDIĞI BOZÜYÜK TSO MECLİS VE MESLEK KOMİTELERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ.

Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen Meclis toplantısında Yeni hizmet binasının hayırlı olması dileğinde bulunan ve TSO yöneticileri ile tanışan Valimiz Elban,

[Devamını oku...]

27
İNOVALİG 2017 BAŞVURULARI

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından Odamıza iletilen İnovaLİG 2017 başvuruları hakkındaki yazıda firmalarımızı hem inovasyon gelişimlerii görmesi, hem de inovasyon alanında edindiğimiz tecrübeye ortak olmaları için 30 Nisan 2017 tarihine kadar...

[Devamını oku...]

25
BEBKA ENDÜSTRİYEL SİMBİYOZ KONFERANSI VE PROJE PAZARI

BEBKA tarafından Organize edilen ve 01 Şubat 2016 tarihinde Bursa da gerçekleştirilecek olan “ENDÜSTRİYEL SİMBİYOZ KONFERANSI VE PROJE PAZARI” konulu etkinliğe ait detaylar aşağıda verilmiştir.   

 

[Devamını oku...]

16
BİLECİK İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ.

Bilecik İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Valimiz Süleyman Elban başkanlığında yapıldı.

[Devamını oku...]

16
MESLEKİ EĞİTİM VE İSTİHDAM EĞİLİMİ BELİRLEME ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİ.

Bilecik'te, İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde ''Mesleki eğitim ve istihdam eğilimini belirleme çalıştayı'' düzenlendi.

[Devamını oku...]

04
TOBB ARALIK AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ  HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN ARALIK AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

04
BİLECİK MESLEKİ EĞİTİM VE İSTİHDAM EĞİLİMİNİ BELİRLEME ÇALIŞTAYI

Bilecik İlinde Mesleki Eğitim Ve İstihdam Eğilimini Belirleme"  konulu çalıştay ile; Bilecik ili içerisinde yer alan iş sektörlerinin ihtiyaç duydukları mesleki alanların belirlenmesidir.

[Devamını oku...]

03
KAYMAKAM HASAN YAMAN BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİCİLERİNİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

İlçemiz Kaymakamı Sayın Hasan Yaman Odamız Yöneticilerine Nezaket ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

03
BOZÜYÜK TSO BAŞKANI LEVENT ÜYELERİMİZE TEK NOKTADAN HIZLI HİZMET ŞİRKET ANASÖZLEŞME ONAYLARI VE HARÇ TAHSİLATLARI ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent daha önceden Noter onayı sonrasında Odamız Ticaret Sicil Müdürlüğünde gerçekleştirilen şirket kuruluşlarının ve kuruluşa ilişkin Ana sözleşme onaylarının arının direk odamız bünyesinde bulunan Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından gerçekleştirileceği bilgisini verdi.

[Devamını oku...]

28
2017 2. KOBİ KONFERANSI HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 23.12.2016 tarih 24497 sayısı ile Odamıza ilettiği yazıda;

17-18 Ocak 2017 tarihlerinde Doha'ya bir ziyaret gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

28
EKONOMİ BAKANIMIZIN JAPONYA ZİYARETİ - GÖRÜŞ HK.

İlgi : TOBB'nin 21.12.2016 tarih ve 24324 sayılı Ekonomi Bakanımızın Japonya Ziyareti ve görüş önerileri konulu yazısı.

[Devamını oku...]

22
MARMARA VE TRAKYA BÖLGE TOPLANTISI TOBB DA GERÇEKLEŞTİ.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliği ve katılımıyla gerçekleştirilen Marmara ve Trakya Bölge Toplantısı’nda Bölge Oda ve Borsalarının Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları ve Genel Sekreterleri bir araya geldi.​

[Devamını oku...]

22
AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ODAMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

Bu ziyaretler çerçevesinde Geçtiğimiz günlerde AK Parti ilçe başkanı ve beraberindeki heyet odamız yöneticilerini Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası meclis toplantı salonumuzda ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

22
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI KAYMAKAM HASAN YAMAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

İlçemiz Kaymakamlığı’na  yeni atanan  Hasan YAMAN’ı Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası  Yöneticileri makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

19
BOZÜYÜK TSO VE MEYBEŞ A.Ş. İŞBİRLİĞİNDE MESLEKİ YETERLİLİK BELGELENDİRME SINAVLARI DEVAM EDİYOR.

Oda Üyelerimiz ve çalışanlarını yakından ilgilendiren Mesleki Yeterlilik Belgeleri ve bu konuda Bozüyük TSO’nun yaptığı çalışmalar ile ilgili Bozüyük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Buğra LEVENT açıklamalarda bulundu. LEVENT açıklamalarında aşağıdaki konulara yer verdi.

[Devamını oku...]

13
KOSGEB İLK YIL ÖDEMESİZ 36 AY FAİZSİZ KREDİ PROGRAMI

KOSGEB bankalar aracılığı ile ilk yılı ödemesiz 36 ay vadeli (faizsiz) 50 bin tl'ye kadar kredi faiz desteği vermektedir.  

Başvurular bankalar aracılığı ile 19 aralık'ta başlayacaktır...

[Devamını oku...]

13
BOZÜYÜK TSO / TOBB NEFES KREDİSİ

Üyelerimiz olan KOBİ'lerin finansman erişiminde yaşadıkları  sıkıntılar ve enflasyonun çok üzerinde bulunan yüksek kredi faizlerinin KOBİLER üzerinde oluşturduğu ağır şartlar nedeniyle,

[Devamını oku...]

07
İŞYERİ TEHLİKE SINIFINA YAPILACAK İTİRAZLAR HK.

İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin İşyeri Tehlike Sınıfları Tebliği gereğince Birliğimizin de üyesi olduğu iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin işyeri tehlike sınıflarının belirlenmesinde görevli olan Komisyonun...

[Devamını oku...]

05
2017 VERİMLİLİK PROJE ÖDÜLLERİ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından ülkemizin rekabet gücünün arttırılmasına ve ekonominin verimlilik temelli, sürdürülebilir bir yapıya kavuşturulmasına yönelik olarak sanayi ve hizmet sektöründek...

[Devamını oku...]

05
İSGAP SERAMİK SEKTÖRÜ TANITIM TOPLANTISI PROGRAMI

İSGAP Seramik Sektörü Tanıtım Toplantısı Programı 08 Aralık 2016 Perşembe günü saat: 09.30 da Bozüyük Grand Çalı Hotel de yapılacak olup..

[Devamını oku...]

05
TOBB KASIM AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ  HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN KASIM AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

30
2001 MODEL FİAT MAREA BİNEK OTO SATILMASI İŞİ İHALE İLANI HK

T.C. BOZÜYÜK KAYMAKAMLIĞI BOZÜYÜK KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ İLE TARAFIMIZA İLETİLEN İHALE İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

30
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI 4. BÖLGE MÜCİTLER SERGİSİNE KATILDI.

İlk olarak  İlçemizde düzenlenen  ve  daha sonra Bilecik İlini kapsayan ve üçüncüsü  15 Mart 2016 tarihinde, Eskişehir Anadolu Üniversitesinde gerçekleştirilen   MUCİTLER SERGİSİ 30 Kasım 2016 Çarşamba günü Kütahya    Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 'nde  yapıldı. 

[Devamını oku...]

29
 BOZÜYÜK TSO ÜYELERİNE VAKIFBANK’TAN KOBİ KREDİSİ PROGRAMI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ile Vakıfbank Bozüyük Şubesi arasında Bozüyük TSO ya kayıtlı Kobi niteliğinde üyeleri kapsayacak şekilde kredi tahsis edilmesine ve kullandırılmasına ilişkin özel oranlar üzerinden görüşmeler yapıldı.

[Devamını oku...]

29
TACİKİSTAN İLE İKİLİ İLİŞKİLERDE KARŞILAŞILAN SORUN VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 25.11.2016 tarih ve 22537 sayısı ile tarafımıza ilettiği yazıda,

Türkiye Tacikistan Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 9. Dönem Toplantısı'nın 07-09 Aralık 2016 tarihinde...

[Devamını oku...]

24
DÜNYAYI TURUNCUYA BOYAYALIM KADINA YÖNELİK ŞİDDETE SON VERMEK İÇİN KAYNAK YARATALIM

Bozüyük Belediyemiz, Odamız ve Kadın Girişimcilerimizin Organizasyonunda "Dünyayı Turuncuya Boyuyoruz Kadına Şiddete Son Vermek Adına" 25 Kasım 2016 Cuma Saat 14:30 da Bozüyük Eski Hal Meydanı Şehir Merkezinde..

[Devamını oku...]

23
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ “Girişimcilik ve Gençlik Paneli Düzenlendi”

Global Girişimcilik haftası ile ilgili İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölüm Başkanlığı tarafından 23.11.2016 Çarşamba günü saat

[Devamını oku...]

22
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI MESLEKİ YETERLİLİK BELGELENDİRME SINAVLARINA DEVAM EDİYOR.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ilçemizde çalışan inşaat ustalarına Ahşap Kalıpçı, Betonarme Demircisi, Duvarcı, Sıvacı Isı Yalıtımcı ve Betoncu mesleklerinde yeterlilik sınavları düzenlemektedir.

[Devamını oku...]

22
BÖLGE MUCİTLER SERGİSİ

30 Kasım 2016 tarihinde saat 10:00 da Kütahya Valiliğinin himayesinde Kütahya TSO'nun ev sahipliğinde Dumlupınar Üniversitesinde düzenlenecek olan faydalı model ve patentli ürünler ile yenilikçi ürünlerin yer alacağı "Bölge Mucitler Sergisi" gerçekleşecektir.

[Devamını oku...]

16
TOBB EKİM AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ  HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN EKİM AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

16
KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ HK

Kırsal kalkınma destekleri kapsamında tarıma dayalı yatırımların desteklenmesi hakkındaki tebliğ ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

11
KATAR VATANDAŞI OLMAYANLARINDA TÜM SEKTÖRLERDE PROJE SERMAYSESİNİN TAMAMINA YATIRIM YAPABİLECEKLERİNE OLANAK SAĞLANMASI HK.

Katar vatandaşı olmayanların da, tüm sektörde proje sermayesinin tamamına yatırım yapabilmelerine olanak sağlanacağı bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

11
KADINA YÖNELİK ŞİDDETE KARŞI ULUSLARARASI MÜCADELE VE DAYANIŞMA GÜNÜ

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü 16 Günlük Aktivizm Etkinliğine...

[Devamını oku...]

10
SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

[Devamını oku...]

09
YENİDODURGA KÖYÜ İÇME SUYU TESİSİ İŞİ İHALE İLANI

T.C. BOZÜYÜK KAYMAKAMLIĞI BOZÜYÜK KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ İLE TARAFIMIZA İLETİLEN İHALE İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

08
MESLEKİ EĞİTİM EĞİLİMİ BELİRLEME ANKETİNİN DOLDURULMASI

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı Mesleki ve Teknik okullarda görev yapan alan öğretmenlerinin yeterliliklerinin geliştirilmesi alan programlarının...

[Devamını oku...]

08
ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜLERE YÖNELİK HİZMETLER

Türkiye İş Kurumu'nun engelli ve eski hükümlülerin kendi işini kurmalarına, engellinin iş bulmasını sağlayacak meslek edinmelerine, destek teknolojileri ile engellinin işe yerleştirilmesine, işe ve işyerine uyumunun sağlanmasına

[Devamını oku...]

07
BOZÜYÜK TSO BAŞKANI BUĞRA LEVENT BAHREYN’DE YAPILAN TOBB-KÖRFEZ İŞBİRLİĞİ KONSEYİ 2. İŞ VE YATIRIM FORUMUNA KATILDI.

Bozüyük TSO Başkanı Buğra Levent Bahreyn’de yapılan TOBB-Körfez İşbirliği Konseyi 2. İş ve yatırım Forumuna katıldı

[Devamını oku...]

26
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI 7. YÖRESEL ÜRÜNLER YÖREX FUARINA KATILIM SAĞLADI.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfekçi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılım sağladığı fuara Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buğra Levent’de katıldı.

[Devamını oku...]

25
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN 853 ÖĞRENCİMİZE EĞİTİM YARDIMI YAPILDI.

Bu çerçevede Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda İlçemiz İlköğretim okullarında okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık bot yardımı yapıldı.

[Devamını oku...]

21
TÜRKİYE'NİN 500 BÜYÜK HİZMET İHRACATÇI FİRMASI ARAŞTIRMASI

Türkiye İhracatçılar Meclisi ile tarafımıza gönderilen Türkiye'nin 500 büyük hizmet ihracatçı firması araştırması hakkındaki yazı ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

20
BOZÜYÜK OSB İDARİ BİNA İNŞAATI İŞİ AÇIK İHALE USULÜ İLE YENİDEN İHALE EDİLECEKTİR.

BOZÜYÜK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI İLE TARAFIMIZA İLETİLEN İHALE İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

19
İMALAT GRUBU MESLEK KOMİTE BAŞKANI NURCAN ÖZÇAKIR İŞ KADINLARI PLATFORMUNDA BİLECİK’İ TEMSİL ETTİ.

İzmir Ticaret Odası (İTO)  Türkiye'nin Üreten Kadınlarını, İzmir'de buluşturdu. Türkiye'nin her ilinden 81 kadın, İzmir'de İş Kadınları Konseyi tarafından başlatılan "81 İl'de 81 Topuk" projesi kapsamında, her  ilden gelerek fuarda stand açtı.  Programa Bilecik’ten ise Nurcan özçakır katıldı.

[Devamını oku...]

19
TÜRK BAYRAĞI HK.

"VALİLİK VE KAYMAKAMLIKLARDA TOPLANAN BAYRAKLARI YOK ETME İŞLEMİ, VALİNİN VE KAYMAKAMIN BELİRLEYECEĞİ ÜÇ KİŞİLİK BİR KOMİSYON GÖZETİMİNDE , AY-YILDIZ İLE KIRMIZI KUMAŞLARIN KESİLEREK AYRILMASINDAN SONRA KIRPMA MAKİNESİNDE VEYA KAPALI ALANDA YAKILMAK SURETİYLE YAPILIR"

[Devamını oku...]

13
OSMANİYE KÖYÜ ÇOK AMAÇLI SUNDURMA YAPIM İŞİ İHALE İLANI

T.C. BOZÜYÜK KAYMAKAMLIĞI BOZÜYÜK KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ İLE TARAFIMIZA İLETİLEN İHALE İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

12
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ BİLECİK TSO YENİ YÖNETİM KURULU BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

Bozüyük TSO Yöneticileri Bilecik TSO Yöneticilerini makamlarında ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

06
IX.TÜRKİYE TİCARET VE SANAYİ ŞURASINA KATILDIK.

IX. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Başbakan Binali Yıldırım’ın başkanlığında, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci,...

[Devamını oku...]

05
TOBB EYLÜL AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ  HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN EYLÜL AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

04
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI YENİ HİZMET BİNASINDA HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Kasımpaşa Mahallesi Orgeneral Hüseyin Kıvrıkoğlu Caddesi üzerindeki yeni hizmet binasında üyelerine hizmet vermeye başlamıştır.

[Devamını oku...]

30
BOZÜYÜK OSB İDARİ BİNA İNŞAATI İŞİ AÇIK İHALE USULÜ İLE İHALE EDİLECEKTİR.

BOZÜYÜK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI İLE TARAFIMIZA İLETİLEN İHALE İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

27
YÖRESEL ÜRÜNLERİN TANINIRLIĞINI ARTTIRMA

İlgi yazıda; 14.01.2015 tarih ve 6585 sayılı Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun 20.01.2015 tarihinde yürürlüğe girmiş ve Kanunun "Yer ve Raf Tahsisi" başlıklı...

[Devamını oku...]

23
TÜKETİCİNİN KORUNMASI ALANINDA FARKINDALIĞIN ARTTIRILMASI

TÜKETİCİNİN KORUNMASI ALANINDA FARKINDALIĞIN ARTTIRILMASI HAKKINDAKİ YAZISI...

[Devamını oku...]

23
TOBB TÜRKİYE'NİN EN HIZLI BÜYÜYEN 100 FİRMASINI DÜNYA LİGİ'NE ÇIKARIYOR.

TOBB ÖNCÜLÜĞÜNDE, TÜRKİYE EKONOMİ POLİTİKALARI ARAŞTIRMA VAKFI (TEPAK) İŞBİRLİĞİNDE TÜRKİYENİN EN HIZLI BÜYÜYEN ŞİRKETLERİNİN BELİRLENEREK

[Devamını oku...]

22
TOBB AĞUSTOS AYI MEVUZAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ  HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN AĞUSTOS AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN

[Devamını oku...]

22
İMALATÇI FİRMALARIMIZA 1.500.000 TL’SINA KADAR KOSGEB DESTEKLİ SIFIR FAİZLİ KREDİ İMKANI

KOSGEB veri tabanında kayıtlı İmalat Sanayinde faaliyet gösteren ve KOSGEB desteklerinde yasaklı olmayan firmalara faizsiz kredi imkanı sağlanıyor.

[Devamını oku...]

21
2016 YILI MAKİNE TEÇHİZAT KREDİ FAİZ DESTEĞİ PROGRAMI AÇIKLANDI

KOSGEB TARAFINDAN ODAMIZA İLETİLEN YAZIDA İMALAT SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN YENİ YATIRIM FİKRİ OLAN FİRMALARA YERLİ VE YENİ MAKİNE ALIMI İÇİN 1.500.000 TL SINA KADAR FAİZSİZ KREDİ İMKANI AÇILDIĞI BİLDİRİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

09
KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Sayın Üyemiz, 

Mübarek Kurban Bayramınızı Kutlar, Aileniz ve Tüm Sevdikleriniz ile Birlikte 

Mutlu, Başarılı ve Sağlıklı Günler, Geçirmenizi Dileriz,
Sevgi ve Saygılarımızla.

[Devamını oku...]

09
BÖLGEMİZ SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİNE İLETTİK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenmesi planlanan "IX. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası" çalışmalarında kullanılmak üzere Bölgemizi ilgilendiren Ticaret ve Sanayinin...

[Devamını oku...]

09
AKREDİTASYON GELİŞTİRME TETKİKİ GERÇEKLEŞTİ.

Beş Yıldızlı Akredite Oda olarak daha kaliteli hizmet vermek adına çalışmalarına devam eden odamız 07.09.2016 tarihinde Bağımsız denetçi kuruluş Türk Loydu Vakfı İktisadi...

[Devamını oku...]

05
BİLECİK BOZÜYÜK İLÇESİ OSMANİYE KÖYÜ ÇOK AMAÇLI SUNDURMA YAPIM İŞİ İHALE İLANI

T.C. BOZÜYÜK KAYMAKAMLIĞI BOZÜYÜK KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ NİN 02.09.2016 TARİH VE 2035 SAYILI YAZILARI İLE ODAMIZA İLETTİĞİ İHALE İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

05
BİLECİK BOZÜYÜK İLÇESİ YENİ DODURGA KÖYÜ İÇME VE KULLANMA SU SONDAJI YAPIM İŞİ İHALE İLANI

T.C. BOZÜYÜK KAYMAKAMLIĞI BOZÜYÜK KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ NİN 02.09.2016 TARİH VE 2036 SAYILI YAZILARI İLE ODAMIZA İLETTİĞİ İHALE İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

01
ODA AİDATLARINA YAPILANDIRMA KANUNLAŞTI

6736 sayılı “ Bazı Alacakların Yapılandırılmasına İlişkin Kanun” 19.08.2016 tarih ve 29806 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.

[Devamını oku...]

23
6585 SAYILI PERAKENDE TİCARETİN DÜZENLENMESİ HAKKINDA KANUN

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 23.08.2016 tarih ve 15898 sayı ile Odamıza ilettiği yazıda,

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen 11/08/2016 tarihli ve 95776667439.99-E-00017974009 sayılı ekli yazıda...

[Devamını oku...]

16
D4 TÜRÜ YETKİ BELGESİ HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 16.08.2016 tarih ve 15403 sayı ile Odamıza ilettiği yazıda D4 türü yetki belgelerinin Karayolu Taşıma Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde yeniden düzenlenmesine ilişkin...

[Devamını oku...]

16
ARAÇ MUAYENESİ HK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 16.08.2016 tarih ve 15402 sayı ile Odamıza ilettiği yazıda Karayolu Taşıma Yönetmeliği kapsamında faaliyet gösteren ve geçerli muayenesi olmaması nedeniyle

[Devamını oku...]

15
ÜLKEMİZDEN ÇHC'YE İHRAÇ EDİLEN ÜRÜNLERİN AHŞAP PAKETLEMELERİ HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 15.08.2016 tarih ve 15317 sayı ile Odamıza ilettiği yazıda Çin Halk Cumhuriyeti'ne ihraç edilen ürünlerin paketlendiği ahşap malzemelerin Çin Halk Cumhuriyeti'ne..

[Devamını oku...]

15
ADİ ORTAKLIKLAR HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 09.08.2016 tarih ve 14916 sayı ile Odamıza ilettiği yazıda Karayolu Taşıma Yönetmeliğinin Geçici 8 inci maddesi kapsamında...

[Devamını oku...]

10
BÖLGEMİZ SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ HK.

 İlgi yazıda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenmesi planlanan "IX. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası" çalışmalarında kullanılmak üzere..

[Devamını oku...]

10
BİLECİK BOZÜYÜK İLÇESİ KARAÇAYIR KÖYÜ İÇME SUYU TESİSİ BAKIM ONARIMI İŞİ İHALE İLANI HK.

T.C. BOZÜYÜK KAYMAKAMLIĞI BOZÜYÜK KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ NİN 09.08.2016 TARİH VE 1840 SAYILI YAZILARI İLE ODAMIZA İLETTİĞİ İHALE İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

09
BİLECİK BOZÜYÜK İLÇESİ KIZILCAPINAR KÖYÜ İÇME SUYU TESİSİ BAKIM ONARIMI İŞİ İHALE İLANI HK.

T.C. BOZÜYÜK KAYMAKAMLIĞI BOZÜYÜK KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ NİN 09.08.2016 TARİH VE 1842 SAYILI YAZILARI İLE ODAMIZA İLETTİĞİ İHALE İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

09
BİLECİK BOZÜYÜK İLÇESİ KOVALICA KÖYÜ İÇME SUYU TESİSİ BAKIM ONARIMI İŞİ İHALE İLANI HK.

 T.C. BOZÜYÜK KAYMAKAMLIĞI BOZÜYÜK KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ NİN 09.08.2016 TARİH VE 1842 SAYILI YAZILARI İLE ODAMIZA İLETTİĞİ İHALE İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

09
BİLECİK BOZÜYÜK İLÇESİ HAMİDİYE KÖYÜ İÇME VE KULLANMA SUYU TESİSİNE AİT OG ENH BAKIM - ONARIMI İŞİ İHALE İLANI

T.C. BOZÜYÜK KAYMAKAMLIĞI BOZÜYÜK KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ NİN 09.08.2016 TARİH VE 1843 SAYILI YAZILARI İLE ODAMIZA İLETTİĞİ İHALE İLANI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

05
TOBB VE ODA BORSA CAMİASI BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM’I ZİYARET ETTİ

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu öncülüğündeki oda ve borsa başkanları, Başbakan Binali Yıldırım’ı ziyaret ederek istişarede bulundu. Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buğra Levent’in de katıldığı ziyarette...

[Devamını oku...]

05
TOBB VE ODA BORSA CAMİASI HER ZAMAN DEMOKRASİDEN VE MİLLETİNDEN YANA OLACAKTIR.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent,  TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, oda ve borsa başkanlarıyla birlikte Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile düzenlenen istişare toplantısına katıldı.

[Devamını oku...]

04
TOBB TEMMUZ AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ  HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN TEMMUZ AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN

[Devamını oku...]

01
BOZÜYÜK TSO ORGANİZASYONUNDA GİRİŞİMCİLİK KURSLARININ 3. GRUP EĞİTİMLERİ BAŞLADI.

Odamız organizasyonu ve mali desteği ile  yürütülen  Girişimcilik Kurslarımızın 2016 yılı 3. dönemi 01 Ağustos 2016 tarihinde Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi Salonlarında başladı.

[Devamını oku...]

29
DAYANIŞMA KAMPANYASI

 Değerli Üyelerimiz 

 

15 Temmuz 2016 tarihinde bastırılan darbe girişiminde hayatını kaybeden şehitlerimizin aileleri ve aynı darbe girişiminde yaralanan vatandaşlarımıza destek amacıyla, Başbakanlık tarafından 2016/18 sayılı Genelge ile “15 Temmuz Dayanışma Kampanyası”  başlatılmıştır.

 

[Devamını oku...]

29
BOZÜYÜK TSO ORGANİZASYONUNDA KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Sponsorluğu ve KOSGEB işbirliği ile düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri 2016 Programının üçüncü etabına başlandı.

[Devamını oku...]

19
BOZÜYÜK TSO BASIN AÇIKLAMASI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu olarak karşınızdayız.

Türkiye’de özel sektörün tamamını temsil eden TOBB ve 365 Oda – Borsa olarak 81 İl’de bu ortak açıklamayı aynı anda yapıyoruz.

[Devamını oku...]

18
BOZÜYÜK VERGİ REKORTMENLERİ BELLİ OLDU.

İlçemiz 2015 yılı vergilendirme dönemi yıllık gelir ve kurumlar vergisi beyanlarına ilişkin sonuçlar Bozüyük Vergi Dairesi tarafından Odamıza iletildi.

[Devamını oku...]

14
BOZÜYÜK TSO BİLECİK VALİSİ SÜLEYMAN ELBAN’A NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası temsilcileri Bilecik Valisi Süleyman ELBAN’a hayırlı olsun ziyaretin de bulundu.

[Devamını oku...]

11
KURUMSAL YENİDEN YAPILANMA VE İNSAN KAYNAKLARI TEKNİK DESTEK PROJESİ DIŞ PAYDAŞ MEMNUNİYET ANKETİ HK.

 GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI, GÜMRÜK VE TİCARET İŞLEMLERİNİN DAHA KALİTELİ BİR HİZMET SEVİYESİNE TAŞINMASINDA YOL GÖSTERİCİ OLACAK...

[Devamını oku...]

11
ÇOKÇAPINAR KÖYÜ İÇME SUYU TESİSİ BAKIM ONARIMI İŞİ İHALE İLANI HK.
T.C. BOZÜYÜK KAYMAKAMLIĞI BOZÜYÜK KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ NİN 01.07.2016 TARİH VE 1609 SAYILI YAZILARI İLE ODAMIZA İLETTİĞİ İHALE İLANI EK TE...

[Devamını oku...]

11
KARAAĞAÇ KÖYÜ YENİ SU SONDAJININ MEVCUT TESİSE BAĞLANTI İŞİ İHALE İLANI HK.
T.C. BOZÜYÜK KAYMAKAMLIĞI BOZÜYÜK KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ NİN 01.07.2016 TARİH VE 1610 SAYILI YAZILARI İLE ODAMIZA İLETTİĞİ İHALE İLANI EK TE V...

[Devamını oku...]

04
RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

 MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINIZI KUTLAR...

[Devamını oku...]

01
TOBB HAZİRAN AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ  HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN HAZİRAN AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN...

[Devamını oku...]

01
KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN

KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN

[Devamını oku...]

24
YABANCI ÇALIŞTIRMA İZİNİ BİLGİLENDİRME BROŞÜRÜ

Yabancı çalıştırma konusunda açıklama ve detayları içeren broşür ek’te verilmiştir.

[Devamını oku...]

24
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI ÜYELERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri ile birlikte iftar yemeğinde buluştu.

[Devamını oku...]

23
BOZÜYÜK TSO’DAN YARDIMA MUHTAÇ 840 AİLEYE GIDA PAKETİ YARDIMI YAPILDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası her yıl olduğu gibi bu yıl da bölgesinde yardıma muhtaç insanların yanında olmaya devam ediyor.

[Devamını oku...]

20
BOZÜYÜK TSO 2015 YILI FAALİYET RAPORUMUZ TAMAMLANDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası 2015 yılı yeni Faaliyet Raporumuz tamamlandı ve internet sayfalarımızda elektronik ortamda yayınlanmaya başlandı.

[Devamını oku...]

15
GELENEKSEL ODAMIZ İFTAR YEMEĞİ

Mübarek Ramazan Ayı Dolayısı ile Düzenlediğimiz

Geleneksel İftar Yemeğine Teşrifleriniz Bizleri Onurlandıracaktır.

[Devamını oku...]

14
BOZÜYÜK BELEDİYESİ ÖNCÜLÜĞÜNDE BOZÜYÜK TSO VE ESNAF ODASI İŞBİRLİĞİNDE BOZÜYÜK’TE KAZANIYORUZ BOZÜYÜK’TE HARCIYORUZ KAMPANYASI

Bozüyük Belediyesi öncülüğünde Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ve Bozüyük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlıkları işbirliğinde Alışveriş Kampanyası başlatıldı.

[Devamını oku...]

08
İSTANBUL SANAYİ ODASI .., 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU LİSTESİNDE ODAMIZA KAYITLI 8 FİRMA YER ALDI.
 TÜRKİYENİN DEVLERİ İLE   ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYORUZ.     İSTANBUL SANAYİ ODASI .., 500 BÜYÜK SANAYİ ...

[Devamını oku...]

06
BOZÜYÜK TSO 2016-2019 STRATEJİK PLANI UYGULANMAYA BAŞLANDI

 BOZÜYÜK TSO

2016-2019 DÖNEMİ STRATEJİK PLANI UYGULANMAYA BAŞLANDI. 

 

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası 2016-2019 dönemini içeren yeni Stratejik Planını Uygulamaya başladı.

 

Nisan ayı içerisinde Oda Yönetim Kurulu tarafından kesinleştirilen ve uygulanmaya başlanan Bozüyük TSO 2016-2019 dönemi ikinci stratejik plan çalışması ile ilgili olarak Yönetim Kurulu Başkanı Buğra LEVENT değerlendirmelerde bulundu.

 

 Buğra LEVENT şu açıklamalarda bulundu.

[Devamını oku...]

30
İHRACATTA KULLANILAN AHŞAP AMBALAJ MALZEMELERİ HK.

 TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ'NİN 27.05.2016 TARİH VE 10508 SAYISI İLE ODAMIZA İLETTİĞİ YAZIDA, İHRAÇ ÜRÜNLERİN AMBALAJLANMASINDA KULLANILAN

[Devamını oku...]

27
BOZÜYÜK TSO VE MEYBEM A.Ş. İŞBİRLİĞİNDE MESLEKİ YETERLİLİK BELGELENDİRME SINAVLARI BAŞLADI

Oda Üyelerimiz ve çalışanlarını yakından ilgilendiren Mesleki Yeterlilik Belgeleri ve bu konuda Bozüyük TSO’nun yaptığı çalışmalar ile ilgili Bozüyük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Buğra LEVENT açıklamalarda bulundu.

[Devamını oku...]

26
TÜRK KIZILAYI ESKİŞEHİR KAN BAĞIŞI MERKEZİ İLE BİRLİKTE DÜZENLENEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TÜM ÜYELERİMİZ DAVETLİDİR.
 TÜRK KIZILAYI ESKİŞEHİR KAN BAĞIŞI MERKEZİ İLE BİRLİKTE DÜZENLENEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TÜM ÜYELERİMİZ DAVETLİDİR.
20
"BERAT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN"
MÜBAREK BERAT KANDİLİNİZİ KUTLAR HAYIRLARA VESİLE OLMASI TEMENNİLERİMİZ İLE SİZE,AİLENİZE VE CAMİAMIZA SAĞLIK MUTLULUK VE BEREKET GETİRMESİNİ DİLERİZ.
20
SANAYİ STRATEJİ BELGESİ (2015-2018) ENVANTER ÇALIŞMASI

Bilindiği gibi, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürlüğü koordinasyonunda ilgili tüm kamu ve sivil toplum kuruluşlarının katkılarıyla hazırlanan "Türkiye Sanayi Stratejisi Belgesi 2015 - 2018, ve 25 Haziran 2015 tarihli ve 29397 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmişti.

[Devamını oku...]

18
19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN

[Devamını oku...]

18
SGK HAFTASI KUTLAMALARI KAPSAMINDA BOZÜYÜK TSO TEMSİLCİLERİ ZİYARET EDİLDİ.

Bozüyük Sosyal Güvenlik Merkezi temsilcileri, Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

[Devamını oku...]

13
BOZÜYÜK TSO BAŞKANI BUĞRA LEVENT ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANI’NA ARZ DOSYASINI SUNDU.

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Sayın Berat Albayrak , TOBB 72. Genel Kurulu, Genel Kurul Delegeleri ödül törenine katılım sağladı. Burada Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent ile görüşen Bakan Berat Albayrak  Başkan Buğra Levent’den bölgemizde yaşanan elektrik projeleri kabul ve onaylarında yaşanan sorunlar hakkında bilgi aldı.

[Devamını oku...]

12
BOZÜYÜK TSO TEMSİLCİLERİ TOBB 72. MALİ GENEL KURULA KATILIM SAĞLADI.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 72. Mali Genel Kurulu nedeniyle TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında TOBB Genel Kurul Başkanı,

[Devamını oku...]

05
TOBB NİSAN AYI MEVUZAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ  HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN NİSAN AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

03
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU KARİYERİME İZ BIRAK ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİ.

Bozüyük Belediyesi, Bozüyük Ticaret  ve Sanayi Odası, Gülana ve Tekeli Gıda sponsorluğunda gerçekleştirilen program, Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi’nde yapıldı.

[Devamını oku...]

03
İŞ DÜNYASI ULUSLARARASI ARABULUCULUK SEMPOZYUMU İSTANBULDA GERÇEKLEŞTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buğra Levent’in de katıldığı Sempozyumun açılışında konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, arabuluculuk sistemi ile mahkemelerin iş yüklerinin azalacağını söyledi.

[Devamını oku...]

03
İHRACATTA KULLANILAN AHŞAP AMBALAJ MALZEMELERİ HK.

GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINDAN ALINAN YAZIDA, İHRAÇ ÜRÜNLERİN AMBALAJLANMASINDA KULLANILAN AHŞAP MALZEMELERİN ULUSLARARASI MEVZUATA UYGUN OLMAMAMASI NEDENİYLE...

[Devamını oku...]

03
ERASMUS+ PROJESİ ANKET ÇALIŞMASI HK.

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ'NİN 27.04.2016 TARİH VE 8590 SAYISI İLE TARAFIMIZA İLETTİĞİ ERASMUS+ PROJESİ ANKET ÇALIŞMASI HAKKINDAKİ YAZISI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

03
TÜRKİYE- MALEZYA 3. DÖNEM KEK TOPLANTISI HK.

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ'NİN 28.04.2016 TARİH VE 8688 SAYISI İLE TARAMIZA İLETTİĞİ YAZIDA 3. DÖNEM KEK TOPLANTISI'NIN 1-2 HAZİRAN 2016 TARİHLERİNDE...

[Devamını oku...]

03
UKRAYNA - YATIRIM PROJESİ VERİTABANI HK.

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ'NİN 22.04.2016 TARİH VE 8278 SAYISI İLE ODAMIZA İLETTİĞİ YAZIDA, UKRAYNA TİCARET VE SANAYİ ODASI'NIN YATIRIM PROJESİ VERİ TABANI...

[Devamını oku...]

03
"MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN"

MÜBAREK MİRAC KANDİLİNİZİ KUTLAR, HAYIRLARA VESİLE OLMASI TEMENNİLERİMİZ İLE SİZE, AİLENİZE VE CAMİAMIZA SAĞLIK MUTLULUK VE BEREKET GETİRMESİNİ DİLERİZ.

[Devamını oku...]

28
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İBRAHİM TAŞ’I ZİYARET ETTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İbrahim Taş’ı makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

28
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU VE BOZÜYÜK MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRLERİMİZİ ZİYARET ETTİLER

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri Bozüyük Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu ve Bozüyük Meslek Yüksek Okulu Müdürlerini ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

28
UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEK OKULU "KARİYERİME İZ BIRAK" ETKİNLİĞİ

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU ORGANİZASYONU İLE “KARİYERİME İZ BIRAK” ETKİNLİĞİ 2 MAYIS 2016 TARİHİNDE SAAT 09.30 DA BOZÜYÜK METRİSTEPE KÜLTÜR MERKEZİNDE GERÇEKLEŞECEKTİR.

[Devamını oku...]

11
AR-GE REFORM PAKETİ VE KOSGEB KOBİGEL HİBE DESTEKLERİ TANITILDI.

Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nün “AR-GE” Reform Paketi ve KOSGEB KOBİGEL Hibe Destekleri konuları Odamız üyelerinin katılımı ile Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezinde tanıtıldı.

[Devamını oku...]

07
REGAİB KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

MÜBAREK REGAİB KANDİLİNİZİ KUTLAR, HAYIRLARA VESİLE OLMASI TEMENNİLERİMİZ İLE SİZE, AİLENİZE VE CAMİAMIZA SAĞLIK MUTLULUK VE BEREKET GETİRMESİNİ DİLERİZ.

[Devamını oku...]

06
"TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 2016 YILI MART AYI BÜLTENİ"

TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ODAMIZA İLETİLEN "2016 YILI MART AYI BÜLTENİ" EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

05
METRİSTEPE YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞTİ.

Bozüyük’te Metristepe Zafer Anıtı’na düzenlenen “Tarihine Yürü, Ecdadına Sahip Çık” adlı yürüyüş etkinliği yoğun ilgi gördü.

[Devamını oku...]

01
BOZÜYÜK TSO ANKETLERİ

Yazımız ek’inde sunmuş olduğumuz Anket Formu ile; Odamıza kayıtlı İşletmelerimizin Genel ekonomik durumları hakkındaki görüş ve önerilerinin, 2015 yılındaki kâr, zarar durumları ile 2016 yılı beklentilerinin tespiti amaçlanmıştır

[Devamını oku...]

31
BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI SAYIN FİKRİ IŞIK’A ODAMIZ ARZ DOSYASINI SUNDUK.

Bilim Sanayi ve Teknoloji  Bakanı Sayın Fikri Işık Bilecik ziyareti kapsamında ilçemiz Bozüyük şehrini de ziyaret etti.

[Devamını oku...]

29
"AR-GE REFORM PAKETİ" "KOSGEB-KOBİGEL HİBE DESTEKLERİ"

BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI "AR-GE REFORM PAKETİ" VE KOSGEB TARAFINDAN AÇIKLANAN "KOBİGEL" ADLI HİBE VE DESTEK PROGRAMLARININ TANITIM SEMİNERİNE KATILIMLARINIZ...

[Devamını oku...]

28
ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI MÜSTEŞARI FATİH DÖNMEZ’İN BİLECİK ZİYARETİ

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buğra Levent’in de katılım sağladığı toplantıda sektöre ilişkin yeni projeler, proje uygunluklarının takibi ve onayı gibi konular da ele alınarak sektörde yaşanan sorun ve çözüm önerileri görüşüldü.

[Devamını oku...]

24
2015 YILI TÜRKİYE'NİN 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU ARAŞTIRMASI HK

SANAYİ SEKTÖRÜNE YÖNELİK TEK VE EN ÖNEMLİ ARAŞTIRMA NİTELİĞİNDE OLAN "TÜRKİYE'NİN 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU ARAŞTIRMASI'NA" KATILIM SAĞLAMAK İSTEYEN FİRMALARIMIZ...

[Devamını oku...]

24
GÜMRÜK BİRLİĞİ'NİN GÜNCELLENMESİ HK.

GÜMRÜK BİRLİĞİ'NİN GÜNCELLENMESİ MÜZAKERELERİNDE TÜRK İŞ DÜNYASININ  ÇIKARLARININ DAHA İYİ KORUNABİLMESİ, TÜRKİYE EKONOMİSİNİN BU SÜREÇTEN AZAMİ FAYDA SAĞLAYABİLMESİ İÇİN...

[Devamını oku...]

18
GÜMRÜK BİRLİĞİ'NİN GÜNCELLENMESİ HK.

GÜMRÜK BİRLİĞİ KAPSAMINDA TOPLANTIDA GÜNDEME ALINMASINDA FAYDA GÖRÜLEN KONULARI, GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ 22 MART 2016 TARİHİNE KADAR..

[Devamını oku...]

18
SANAYİ SİCİL İŞLEMLERİ HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASI

T.C. BİLECİK VALİLİĞİ, BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN 09.03.2016 TARİH VE 144 SAYISI İLE TARAFIMIZA GÖNDERDİĞİ SANAYİ SİCİL İŞLEMLERİ...

[Devamını oku...]

17
EXİMBANK'TAN KULLANDIRILAN KREDİLER HK

EXİMBANK'TAN RUSYA FEDERASYONU VE IRAK'A YÖNELİK KULLANDIRILAN KREDİLER KAPSAMINDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER...

[Devamını oku...]

15
MISIR ÜRETİCİ KAYIT SİSTEMİ HK.

MISIR SANAYİ VE TİCARET BAKANLIĞI'NIN MISIR'A İHRACAT YAPAN ÜLKE FİRMALARININ MISIR İHRACAT VE İTHALAT KONTROL İDARESİ BÜNYESİNDE OLUŞTURULAN BİR KAYIT SİSTEMİNE KAYIT OLMA ZORUNLULUĞUNA...

[Devamını oku...]

15
İHRACATTA KULLANILAN AHŞAP AMBALAJ MALZEMELERİ HK.

İHRAÇ ÜRÜNLERİN AMBALAJLANMASINDA KULLANILAN AHŞAP MALZEMELERİN ULUSLARARASI MEVUZATA UYGUN OLMASI...

[Devamını oku...]

14
ULUSLARARASI KULUÇKA MERKEZİ VE HIZLANDIRICI DESTEK PROGRAMI HK.

T.C. BİLECİK VALİLİĞİ BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN 02.03.2016 TARİH VE 13805831 - 010.07.02 - 120 SAYISI İLE TARAFIMIZA İLETTİĞİ YAZIDA...

[Devamını oku...]

14
PANAMA EXPOLOGISTICA FUARI HK.

KUZEY AMERİKA, LATİN AMERİKA VE KARAYİPLER, AVRUPA VE UZAKDOĞU PİYASALARI ARASINDAKİ TİCARETTE BÜYÜK BİR LOJİSTİK ÖNEME SAHİP OLAN PANAMA KANALI'NIN GENİŞLETİLME ÇABALARININ...

[Devamını oku...]

14
T.C. BOZÜYÜK KAYMAKAMLIĞI MALMÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI HK.

T.C. Bozüyük Kaymakamlığı Malmüdürlüğü'nün 11.03.2016 tarih ve 17708443-755.02.03-228 sayısı ile tarafımıza ilettiği yazı'da 1 adet taşınmaz ve 1 adet taşınır malın ihalesi ilişkin ilan metni ekte verilmiştir.

 

[Devamını oku...]

14
BOZÜYÜK TSO ÜYELERİ 2016 TÜYAP KAPI PENCERE CAM FUARINA KATILDI.

Tüyap Pencere, Kapı, Cam fuarında  Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler,Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları tanıtıldı.

[Devamını oku...]

11
"İŞVERENİ YAKAN SORULAR" KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası, İŞKUR, KOSGEB ve İK11 Platformunun işbirliği ile odamız üyesi işletmelerin “İşvereni Yakan Sorular” konu başlığı altında...

[Devamını oku...]

10
GİRİŞİMCİLERİMİZ SERTİFİKALARINI ALDILAR.

Girişimcilerimize sertifikalarını Bilecik İŞKUR Müdürü Ayhan Tozan, Bilecik KOSGEB Müdürü Kadir Er, Meclis Başkanı M.Doğan Tunç ve Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent takdim ettiler.

[Devamını oku...]

07
DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Uludağ İhracatçı Birlikleri, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası ve Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası İşbirliği ile...

[Devamını oku...]

07
“GELİR VERGİSİ KANUN TASARISI”

“GELİR VERGİSİ KANUN TASARISI” İLE İLGİLİ YAZI EK TE VERİLMİŞTİR. KANUN TASARISI HAKKINDAKİ YAZIYA AŞAĞIDAKİ LİNK İLE ULAŞABİLİRSİNİZ.

[Devamını oku...]

04
PAKİSTAN - ELEKTRİK ÜRETİMİ PROJESİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ'NİN 02.03.2016 TARİH VE 4544 SAYISI İLE TARAFIMIZA İLETTİĞİ YAZIDA, PAKİSTAN HÜKÜMETİ'NİN YENİ ELEKTRİK ÜRETİMİ...

[Devamını oku...]

04
“ANAM BACIM AVRADIM” KONULU TİYATRO ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buğra Levent’in de katılım sağladığı etkinlikte kadına karşı şiddete dikkat çeken, kadına karşı şiddeti trajikomik bir şekilde ele alan oyun büyük bir beğeni topladı.

[Devamını oku...]

03
YAŞAM MEMNUNİYETİ TEMATİK SUNUMU

TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ODAMIZA İLETİLEN YAŞAM MEMNUNİYETİ ARAŞTIRMASI 2014 - 2015 SUNUMU EK'TE VERİLMİŞTİR

[Devamını oku...]

02
“İŞVERENİ YAKAN SORULAR” KONFERANS

 SAYIN ÜYEMİZ, BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI, İŞKUR, KOSGEB VE İNSAN KAYNAKLARI PLATFORMU İLE ORTAKLAŞA GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ “İŞVERENİ YAKAN SORULAR” BAŞLIĞI ALTINDA...

[Devamını oku...]

02
BOZÜYÜK TSO ÜYELERİ 2016 TÜYAP UNICERA SERAMİK BANYO MUTFAK FUARINA KATILDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası UNICERA 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak fuarına katıldı.

[Devamını oku...]

26
GENÇ GİRİŞİMCİLERDE KAZANÇ İSTİSNASI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Genç Girişimcilere Müjde niteliğindeki Gelir Vergisi Mükellefiyetlerinde tanınacak muafiyetler ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

[Devamını oku...]

25
İHRACATTA KULLANILAN AHŞAP AMBALAJ MALZEMELERİ HK

GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI'NDAN ALINAN YAZIDA, İHRAÇ ÜRÜNLERİN AMBALAJLANMASINDA KULLANILAN AHŞAP MALZEMELERİN ULUSLARARASI...

[Devamını oku...]

24
BOZÜYÜK LOJİSTİK KÖY 2018 YILINDA FAALİYETTE

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buğra Levent, Bozüyük Lojistik Köy çalışmalarının bu yıl başlayacağını ve 2018 yılında tamamlanmasının beklendiğini söyledi.

[Devamını oku...]

24
PERAKENDE TİCARETİ YÖNETMELİK TASLAĞI HK.

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI İÇ TİCARET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN 6585 SAYILI PERAKENDE TİCARETİN DÜZENLENMESİ HAKKINDA KANUN GEREĞİNCE...

[Devamını oku...]

17
IRAK ERBİL TİCARET HEYETİ HK.

EKONOMİ BAKANLIĞI KOORDİNASYONUNDA, TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ VE AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ TARAFINDAN IRAK'IN ERBİL ŞEHRİNE 6 MART 2016 TARİHİNDE TİCARET HEYETİ DÜZENLENECEĞİ BİLDİRİLMİŞTİR

[Devamını oku...]

16
MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ ZORUNLULUĞU BAŞLIYOR

25 Mayıs 2015 tarihinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yayınlanan tebliğ gereği inşaat ve sanayi sektöründe çalışan her işçinin Mesleki Yeterlilik Belgesi alması zorunlu hale getirilmiştir.

[Devamını oku...]

12
BOZÜYÜK TSO ORGANİZASYONUNDA GİRİŞİMCİLİK KURSLARININ 2. GRUP EĞİTİMLERİ BAŞLADI.

Konu hakkında açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Buğra LEVENT: Girişim fikirlerini ve girişimcileri ayrıca önemsiyoruz.

[Devamını oku...]

12
BAYIRBUCAK TÜRKMENLERİ İÇİN "ŞİMDİ YARALARI SARMA ZAMANI" KAMPANYASI

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI, TERÖR SALDIRILARINDA YAŞAMINI YİTİREN ŞEHİTLERİMİZİN YAKINLARI, GÜNEYDOĞU'DAKİ TERÖR MAĞDURU VATANDAŞLARIMIZ VE BAYIRBUCAK TÜRKMENLERİ İÇİN

[Devamını oku...]

11
2016 CİDDE EKONOMİ FORUMU HK.

1-3 MART 2016 TARİHLERİNDE SUUDİ ARABİSTAN'IN CİDDE KENTİNDE "15. CİDDE EKONOMİ FORUMU" DÜZENLENECEĞİ...

[Devamını oku...]

10
AVRUPA BİRLİĞİ (AB) İLE İLİŞKİLER HK.

 T.C. BİLECİK VALİLİĞİ BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN 02.02.2016 TARİH VE 58 SAYISI İLE TARAFIMIZA İLETTİĞİ YAZIDA

[Devamını oku...]

10
İRAN'IN TEBRİZ ŞEHRİNDEKİ PROJELER HK.

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ'NİN 08.025.2016 TARİH VE 2633 SAYI İLE ODAMIZA İLETTİĞİ YAZI EK TE VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

10
TAŞINABİLİR BASINÇLI EKİPMANLAR HK.

YAPILAN TAŞIMACILIK FAALİYETLERİNDE KİŞİLERİN, MÜLKLERİN KORUNMASI, DİĞER CANLI VARLIKLARI İLE ÇEVREYE ZARAR VERMEDEN GÜVENLİ VE DÜZENLİ ŞEKİLDE

[Devamını oku...]

10
TMGD İSTİHDAMI HK.

TEHLİKELİ MADDELERİN KARAYOLUYLA TAŞINMASI HAKKINDA YÖNETMELİĞE UYGUN OLARAK TEHLİKELİ MALLARIN TAŞINMASI GEREKTİĞİ BELİRTİLMEKTEDİR

[Devamını oku...]

10
YOLCU TAŞIMACILIĞINDA SINIR KAPILARINDAKİ YIĞILMALAR HK.

KARAYOLU TAŞIMA YÖNETMELİĞİ ÇERÇEVESİNDE, ULUSLARARASI YOLCU TAŞIMALARININ DAHA VERİMLİ, ETKİN VE SÜRDÜREBİLİR BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜLMESİ

[Devamını oku...]

09
28. ULUSLARARASI SERAMİK BANYO MUTFAK FUARI (UNICERA)

Tüyap  Fuarcılık A.Ş. tarafından hazırlanan 28.Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera Fuarı, 23-27 ŞUBAT 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi- / İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

09
İNSAN KAYNAKLARI ZİRVESİ & FUARI 2016

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ve İK11 Platformu işbirliği ile 17 Şubat 2016 Çarşamba günü İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında düzenlenecek olan İNSAN KAYNAKLARI ZİRVESİ & FUARI 2016’ya ziyaret gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

03
K BELGELERİ MEVZUATI HK.

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ'NİN 27.01.2016 TARİH VE 1837 SAYILI YAZISINDA BELİRTİLEN

[Devamını oku...]

02
BOZÜYÜK TSO ORGANİZASYONUNDA GİRİŞİMCİLİK KURSLARI BAŞLADI

Odamız organizasyonu ve mali desteği ile  yürütülen  Girişimcilik Kurslarımız 2016 dönemi çalışmaları Geçtiğimiz yıllarda da Bozüyük TSO tarafından düzenlenen Girişimcilik Eğitim Programları sınıfları 01- Şubat 18 Şubat 2016 tarihleri arasında Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi Salonlarında başlıyor.

[Devamını oku...]

22
DOLAŞIM BELGELERİ HK.

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI TARAFINDAN İHRACATA KONU TEŞKİL EDEN MENŞE VE DOLAŞIM BELGELERİNİN...

[Devamını oku...]

22
A.TR DOL. BELGE VE MENŞE İSPAT BELGELERİNİN SATIŞ VE ONAY BEDELLERİ HK.

"A.TR DOL. BELGE VE MENŞE İSPAT BELGELERİNİN SATIŞ VE ONAY BEDELLERİ"

[Devamını oku...]

19
"ANTEP BAKLAVASI" COĞRAFİ İŞARET TESCİLİ HAKKINDA

“ANTEP BAKLAVASI / GAZİANTEP BAKLAVASI” ÜRETEN FİRMALARIN GAZİANTEP SANAYİ ODASI’NA

[Devamını oku...]

19
TEHLİKELİ MADDE FAALİYET BELGESİ HK.

 TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİNİN 15.01.2016 TARİH VE 875 SAYILI YAZISINDA TEHLİKELİ MADDELERİN DEMİRYOLU İLE TAŞINMASI HAKKINDA...

[Devamını oku...]

18
WIN EURASIA METALWORKING FUARI HK.

HANNOVER FAIRS TURKEY FUARCILIK A.Ş. TARAFINDAN 11-14 ŞUBAT 2016 TARİHLERİ ARASINDA, TÜYAP FUAR MERKEZİNDE WIN EURASIA METALWORKING FUARI GERÇEKLEŞECEKTİR.

[Devamını oku...]

18
BOZÜYÜK TSO ORGANİZASYONUNDA KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM PROGRAMLARI BAŞLIYOR

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Sponsorluğu ve KOSGEB işbirliği ile düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri 2016 Programına başlandı.

[Devamını oku...]

18
TRAFİK ELEKTRONİK DENETLEME SİSTEMİ DEVREYE GİRDİ

Değerli Üyelerimize ve İlcemiz Kamuoyunun bilgilerine sunulur.

Saygılarımızla.

BOZUYUK TİCARET VE SANAYİ ODASI.

[Devamını oku...]

14
A.TR DOL. BELGE VE MENŞE İSPAT BELGELERİNİN SATIŞ VE ONAY BEDELLERİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 08.01.2016 tarih ve 449 sayılı yazısında

A.TR Dol. Belge ve Menşe İspat Belgelerinin Satış ve Onay Bedelleri bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

12
2016 ÇEVRE GÖREVLİSİ VE VİZE EĞİTİMİ DUYURUSU

Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği'nin 08.01.2016 tarih ve 429 sayılı "2016 Çevre Görevlisi ve Vize Eğitimi"ne ilişkin duyuru yazısı aşağıdaki gibidir:

[Devamını oku...]

12
ONDAN AZ ÇALIŞANI BULUNAN VE AZ TEHLİKELİ SINIFTA YER ALAN İŞYERLERİNDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİNİN ÜSTLENİLMESİNE İLİŞKİN DUYURU

Anadolu Üniversitesi ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı arasında 9 Ekim 2015 tarihinde İşyerlerinde İşveren veya İşveren Vekili Tarafından Yürütülecek İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Eğitim, Sınav ve Belgelendirme işbirliği protokolü imzalanmıştır.

[Devamını oku...]

08
BOZÜYÜK TSO BÜLTENİ SON SAYISI İÇİN REKLAM ÇALIŞMALARI BAŞLADI.

 Sn; Üyemiz/İlgili

 

 

“Bozüyük EKOVİZYON” adı altında dörder aylık periyotlar ile yayınlanan yaklaşık 80 sayfalık dergimizde Odamız tarafından gerçekleştirilen faaliyetler, eğitimler, meslek grupları ve sektör çalışmaları, araştırmalar, güncel ekonomik gelişmeler ile iş dünyamıza ve üyelerimiz