Haber Arşivi

25
SİGORTA TEMİNATI BULUNAMAYAN SEKTÖRLER HK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 20.04.2018 tarih ve 6328 sayısı ile Odamıza ilettiği yazıda Sigorta Teminatı bulamayan ya da çok yüksek primler ile sigorta yaptırmak zorunda kalan firmaların tespit edilmesine yönelik bir çalışma yapılmaktadır.

[Devamını oku...]

25
ULUSLARARASI AVCILIK VE ŞAHİN SERGİSİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 20.04.2018 tarih ve 6342 sayısı ile tarafımıza gönderdiği yazıda Uluslararası Avcılık ve Şahin Sergisi'nin 4-8 Eylül 2018 tarihlerinde Katar'da düzenleneceği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

22
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINIZI KUTLUYOR, GELECEĞİMİZİ EMANET ETTİĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZA SAĞLIKLI VE MUTLU YARINLAR DİLİYORUZ.

[Devamını oku...]

18
BOZÜYÜK TSO YENİ MECLİS ÜYELERİ  PAYDAŞ ODALARIMIZ OLAN ESKİŞEHİR TİCARET ODASI VE TİCARET BORSASI’NI ZİYARET ETTİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri Eskişehir Ticaret Odasını ziyaret etti.

[Devamını oku...]

18
BOZÜYÜK TSO YENİ MECLİS ÜYELERİ  ZİYARETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR.

İlk olarak İlçemiz Kaymakamı Sayın Hasan Yaman’ı makamlarında ziyaret eden Yöneticilerimiz seçim gününün

[Devamını oku...]

16
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI TEŞEKKÜR MESAJI

05 Nisan 2018 Perşembe günü yapılan Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerinde üyelerimizin verdiği destekle seçimi kazanmış bulunuyoruz.

[Devamını oku...]

13
BOZÜYÜK TSO ÜYELERİNE ÖZEL NEFES KREDİSİ PROGRAMI DEVAM EDİYOR.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent Başkan Yardımcısı  Veli Çelik Yönetim Kurulu Üyeleri A.Murat Köftecioğlu, Kısmet Turan ve Fahri Bülbül Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odamız işbirliğinde Odamıza kayıtlı üyelerimize yönelik yürütülmekte olan Nefes Kredisi programı ile ilgili Banka Müdürleri ile bir araya geldi.

[Devamını oku...]

13
TEST VE ÖLÇÜM TEKNOLOJİLERİ SEMİNERİ HK

Türk Mühendisler ve Mimar Odaları Birliği - Elektrik Mühendisler Odası Bilecik İl Temsilciliği'nin 09.04.2018 tarih ve TEM-11-22 sayılı yazısında "Test ve Ölçüm Teknolojileri" Semineri gerçekleşeceği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

12
BOZÜYÜK TSO'DA SEÇİMLER TAMAMLANDI

İlçe seçim Kurulu Onayı ve gözetiminde belirlenen Seçim Takvimine göre Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Organ Seçimleri tamamlandı

[Devamını oku...]

11
TOBB MART AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN MART AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 96İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son